Yuri Revenge Online [ Nasıl Kurulum Rehberi ]

Merhaba arkadaşlar severek oynadığınız belki yıllarınızı ayları günleri verdiğiniz bu oyunu arkadaşlarınız ile uzakta bile olsalar zamanı geldi.. Bilenler biliyordur belki ama bir hatırlatma birde yardımcı olma gereksimi duydum. Yeni oyunların eskisi gibi devamlı oynanabilirliği azaldığı kimi zaman yüksek sistem gereksinimleri istediğinden dolayı eski oyunları mecbur oynayanlar için müthiş bir alternatifdir. Özellikle pc başında nöbet halinde olanlar çok iyi bir olsa gerek.. Yeni nesil oyunlar malum PAY TO WİN /ÖDE VE KAZAN! haline döndüğü için gerçek strateji oyunları kalmamıştır. Anka kuşu gibi küllerinden doğar haline geldi… lafı fazla uzatmadan size yöntemi belirteceğim..

Öncelikle Yuri Revenge Oyununu İndiriyorsunuz. BURADAN

 

-Ardından ( Oyunu Kurulumundan sonra ) ;

 

Cnc Online Kit’ini indiriyorsunuz BURADAN

Artık eskisi gibi çoklu ünite yapımında oyunda kapanmalar olmayacak.. oyundaki tüm buglar arındırılmış.. Ayrıca ekran çözünürlüğünüze göre eğer Full Hd ise otomatik çözünürülük yükselecektir Full hd 1080p / hd- 1366*768 gibi ara çözünürlükleri seçebiliyorsunuz..

Oyun lobby si bu şekilde görünüyor. Türk oyunculara rastlamak mümkün [TR] AlperC gibi =)

Ayrıca oyunda tanıdığınız arkadaşlarınız ile ortak oda kurabilir yada şans eseri  lise arkadaşlarınıza denk gelebilirsiniz..Benim başıma geldiği gibi =)

Oyun hala güncellenmeye devam ediyor eğlenceli maplar ile arkadaşlarınız ile turnuvalar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın