Youtube’dan Video İndirmek

Dünya üzerinde Youtube’dan video indirmek zorunda kalmayan insan yoktur heralde. Bu fazla ciddi varsayımı bir kenara bırakırsak gerçekten de zaman zaman öyle videolar oluyor ki, indirmem lazım kardeşim napayım noktasına geliyorsunuz. Her bilgisayarın yada her bilgisayardan az çok anlayan insanın sisteminde download manager vb. programlar bulunmadığından alternatif çözümler gerekiyor.

Yada evinizde bulunan bilgisayarda gerekli program var ancak iş yerinizde acil bir video indirme ihtiyacı hasıl oldu. Ne yapacağız? Lafı fazla uzatmadan konuya gelelim. Hiç üçüncü parti bir yazılım kullanmadan yada kullanmaya gerek kalmadan rahatlıkla video indirebiliriz.

Youtube videosu nasıl indirilir?

İndirmek istediğimiz videoyu açıyoruz. Ardından yapmamız gereken tek şey adres satırında www. kısmından sonra yani noktayı koyduktan sonra, “youtube” yazısından önce küçük harflerle ss eklemek ve enter diyerek devam etmek. Açılan sayfada video’yu indirmek istediğimiz kaliteyi seçiyoruz; 360p yada 720p. Birkaç saniye içerisinde video inmeye başlamış oluyor. Unutmadan hatırlatalım; bu yöntemle sadece telifsiz videoları indirmenizi öneririm, kimsenin hakkına girmek istemem. Yapamayanlar için ayrıntılı anlatımı altta bulunan videoda bulabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın