Rehber

Youtube Programsız Video İndirme

Çoğu kullanıcı YouTube de gördüğü, beğendiği videoları izleyip kendi bilgisayarına veya telefonlarına indirmek istemektedir. Bunun için çok araştırma yapılsa da başlarda programsız indirmek pek kolay değildi. Programları bilgisayarlarına indirip şarkı video gibi şeyler indirmek istiyorlardı.

Fakat programı indirirken bile bilgisayara bir sürü virüs, solucan, spam gibi uygunsuz içerikler açan virüslerde iniyordu. Ama bu işlemlere hiç gerek kalmadan artık program kurmadan video indirilebilir duruma geldik.

Youtube Videoları Programsız Nasıl İndirilir?

Aslında yapılacak işlemler çok basit. Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu YouTube’dan açıyorsunuz. Açtığınız videonun HD kalitede olmasına özen gösterebilirsiniz. Çünkü daha sonra indirdiğiniz videonun çözünürlük ayarları kötü ise izlemekten keyif alamayabilirsiniz.

Evet diyelim ki videonuzu seçtiniz ve HD kalitesinde çekilmiş bir video bu videoyu açtıktan sonra adres satırında www. dan sonra “ss” harflerini yazmalısınız. Yazıp enter tuşuna bastıktan sonra açılan sayfada videonun dönüştürülmesini kısa bir süre bekliyoruz. Video indirme linki hazır olduktan sonra videonun türünü seçiyorsunuz genellikle yüksek kalitedeki videolar MP4 olarak indirilmektedir. Daha açıklayıcı bir örnek verecek olursak.

Örnek

Diyelim ki videomuz bu olsun:

www.youtube.com/watch?v=7IPjTCMM8wE

Bu linki sadece www. kısmından sonra başına ss harflerini koyarak yazmanızdır.

https://www.ssyoutube.com/watch?v=7IPjTCMM8wE

yazıp enter dedikten sonra açılan pencerede videonun türünü seçip indirmeye başlayabilirsiniz.

Bunun dışında Google Chrome web tarayıcı kullanarak bazı eklentilerle yine programsız video indirebilirsiniz. Programsız bu yöntemle indirilen videoların kapasitesi de önem arz etmektedir. Çok yüksek kapasiteli videolarda bu işlem bazen işe yaramayabilir.

Eğer burada anlatılan şekilde video indirmekte zorlanıyorsanız ilgili video rehberi incelemeniz yerinde olacaktır.

İLGİLİ VİDEO: Youtube Programsız Video İndirme

Evet bu yazımızda Youtube’dan nasıl programsız video indirilir konusuna değindik. Kolay ve basit bir yöntem olan Youtube Videoları Programsız Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını vermiş olduk. Artık rahatlıkla istediğiniz her videoyu indirebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top