Youtube Ücretli Yorum Dönemi Başlıyor

Farklı bir özellik olarak karşımıza çıkacak olan Youtube ücretli yorum özelliği kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında örümcek ağı gibi yayıldı ve artık gündemi meşgul eden farklı bir ana başlığımız var. Google şirketi, Youtube sisteminde CANLI YAYIN kullanımını daha fazla yaygınlaştırmak adına girişimlerine aktif olarak devam ediyor.

Youtuber arkadaşlarımızı da ciddi anlamda sevindirecek olan Youtube Süper Sohbet Özelliği, kısa bir zaman dilimi içerisinde gelir rakamlarını yükseltecek gibi görünüyor. Artık canlı yayınlarınız esnasında kullanıcılara yorumlarını ücretli bir şekilde öne çıkartma özelliği sunuluyor ki bundan elde edilecek gelirin önemli bir kısmı Youtuber kardeşlerimize girecek.

Youtube’da Ücretli Yorum Dönemi Çok Yakında Başlıyor

Yukarıdaki tabloda Youtube ücretli yorum fiyat listesi sizlere sunuluyor arkadaşlar. Sol kısımda ödeyeceğiniz ücret, sağ kısımda ödediğiniz ücret akabinde yorumunuzun hangi renkte öne çıkarılacağı, üçüncü sütunda kaç karaktere kadar yorum karakterinin desteklendiği ve en sağ kısımda ise ne kadar süre yorumunuzun ön planda tutulacağına dair seçenekler sunuluyor.

Kısacası artık sizler canlı yayın yaparken yorumlar gelecek ve gelen yorumları isteyen kullanıcılar daha net bir şekilde görebilmeniz için ücreti ile ön plana çıkarabilecek. Ödenen bu ücretin önemli bir kısmını da siz değerli canlı yayın kullanıcıları kazanacak. Yenilik devrim niteliğinde millet, tutar mı dersiniz?

Bir cevap yazın