Youtube Online Mp3 Çevirici

Dijitalleşen müzik piyasası ile birlikte artık orijinal mp3 müziği indirmek neredeyse tarih oldu. Müzisyenler ve sanatçılar ürettikleri eserleri Youtube platformuna yükleyerek oradan kazanç elde ediyorlar. Eski zamanlarda korsan mp3 indirmek meşhurdu. Ancak Youtube ile birlikte artık bu işler tarihe karıştı. Youtube sayesinde hem insanlar ücretsiz çevrimiçi müzik dinleyebiliyorlar hem de sanatçılar eserlerinden para kazanabiliyorlar. Yinede zaman zaman sevdiğimiz müzikleri mp3 olarak indirmek isteyebiliyoruz. Bu sebeple online mp3 çeviricilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu yazımızda Youtube’daki video müzikleri mp3 formatına çevirerek nasıl indirebiliriz kısaca buna değiniyor olacağız.

Youtube mp3 dönüştürücü orjinal hangisi?

Hem yerli internet mecralarında hem de yabancı dildeki web siteleri arasında birçok youtube mp3 dönüştürücü görevini gören uygulamalar var. Online mp3 dönüştürücülerin işe yarayabilmesi için youtube videosunu olduğu gibi ses dosyasına dönüştürmesi gerekirken bu işlem yaptığı esnada son derece basit olması gerekiyor. Aksi taktirde kullanıcılar detaylar içerisinde kaybolup bilgisayarlarına virüs bulaştırabiliyorlar.

Biz bu işlem için “onlinevideoconverter” isimli web sitesini kullanacağız. Öncelikle youtube’dan mp3 formatına dönüştürmek istediğimiz video’nun url adresini adres satırından kopyalıyoruz. Ardından yukarıda bahsettiğimiz bağlantıya giderek url’yi yapıştırıyoruz. Ve “Başla” butonuna tıklıyoruz.

İşlemler tamamlandıktan sonra sonuç sayfasından “indir” butonunu kullanarak tek tıkla mp3 formatına dönüştürdüğümüz dosyamızı bilgisayarımıza yada cep telefonumuza indiriyoruz.

Gördüğünüz gibi Youtube mp3 dönüştürme işlemi son derece basit. Ancak sorun yaşamamak adına en doğru online converter sitesini bulmanız gerekiyor. Online video converter sitesi şu an en iyi seçenek olarak duruyor. Zaten ilgili web sitesi bu işlem için kullanılamaz bir hale geldiğinde yazımız yeniden güncellenecektir.

Son bir not olarak eğer reklam engelleyici kullanıyorsanız mp3 dönüştürme sitesi hata verebiliyor. Adblock eklentisi kurmadığınız bir tarayıcıdan kolaylıkla mp3 çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın