Ana sayfa Rehber Yerli Anlık Konuşma Uygulaması; Bip Messenger

Yerli Anlık Konuşma Uygulaması; Bip Messenger

Bildiğiniz gibi son günlerde her mecrada yerli ve milli yapımlar arayarak günlerimizi geçiriyoruz. Ve bulduğumuz kayda değer ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Teknolojiyi ve teknolojiyi kullanmayı çok seven bir millet olarak gün içerisinde Whatsapp’ta çok fazla zaman geçiriyoruz. Ancak biliyoruz ki burada yaptığımız konuşmalar kimlerin eline geçiyor o konuda çeşitli şüphelerimiz var. Hatta Polis teşkilatı mensubu bazı arkadaşlarımızdan duyduğumuz kadarıyla emniyet bile birçok konuda Whatsapp üzerinden haberleşir hale gelmiş. Ve bu çok büyük bir güvenlik zafiyeti. İşin istihbaratçılık kısmını bir kenara bırakırsak; eğer yerli bir anlık chat uygulaması arıyorsanız alın size Bip Messenger.

Screenshot_101
Turkcell Bip Messenger Nedir?

İlk olarak 2013 yılında app marketlerde yerini alan Turkcell destekli yerli anlık chat uygulaması şu ana dek Android markette 5 milyonun üzerinde indirildi. Tabi bu sayıda Turkcell’in bu uygulamayı indirenlere verdiği bedava internet paketlerinin de etkisi olduğu kesin.

Bip Messenger’in Farkı Ne?

Doğrusunu söylemek gerekirse basit ve kullanışlı bir ara yüzü mevcut. Hatta birçok noktada Whatsapp ile benzerliklerinin olması kullanıcıların uyum sağlaması noktasında kolaylık sağlıyor. İki noktada Whatsapp’tan ayrılıyor. Birincisi görüntülü konuşma özelliğinin olması ikincisi ise karşı tarafa çeşitli capsler gönderebiliyor olmanız. Bunun yanında Turkcell aboneleri bu uygulama üzerinden yaptıkları tüm görüşmeleri, fotoğraf, video göndermelerde dahil internet kotası harcamadan yapıyorlar.

bip messenger indir

Bip Messenger Nasıl İndirilir?

Uygulamayı Android ve İos marketlerden ismiyle arattığınızda anında bulabilirsiniz. Ayrıca Androidci tayfa buradan İoscu elit tayfa ise buradan rahatlıkla erişebilirler.

Bu tarz yerli ve milli yazılımların dünya üzerine hakim olması dileklerimizle.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here