Yeni Android O Yenilikleri Sızmaya Başladı

Kısa bir zaman dilimi öncesinde haberleri internet ortamına sızdırılan Android O özellikleri ile alakalı olarak sizlere sızdırılan yeni özellik bilgilerini sunacağız. Türkiye ve hatta dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan mobil işletim sistemi hepinizin bildiği üzere Android oldu ve yakın bir zaman dilimi içerisinde yeni sürümü duyurulacak.

Android Oreo olabileceğine dair haberler çok ciddi anlamda var ancak şuan için ismin tam hali ile alakalı olarak kesin bir bilgi bulunmadığından sitemiz içerisinde sizlere net bilgiler veremiyoruz. Google şirketi, bu yazılım ile birlikte İOS platformunda bulunan birçok farklı yeniliği siz değerli kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunma yoluna gidecek.

Android O ile Gelecek Yenilikler

Sanal Gerçeklik Desteği: Bildiğimiz gibi VR teknolojileri her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde yaygınlaşıyor. İOS sistemi zaman içerisinde bu desteği dahili bünyesine ekledi ve Android’de yeni sürümü ile birlikte bu özelliği sizlere sunacak.

Tema Motoru: Telefonunuz bundan sonra kendi içerisinde harici uygulamalara ihtiyaç duymamanız adına yeni tema seçenekleri barındıracak. Bu sayede anlık tema değişimlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme şansına da sahip olabileceksiniz.

Donanım Yönetimi: İOS sisteminin en güzel özelliklerinden birisi olarak dikkat çeken donanımları yönetebilme ve anlık değiştirebilme özelliği kısa bir zaman dilimi içerisinde Android ile bizlere sunulacak ve çok daha işlevsel olacak.

Bir cevap yazın