Yeni Akıllı Nokia 3310 Tamamen İsraf Olmuş

Şuan teknoloji gündemini çok ciddi anlamda meşgul eden Yeni Nokia 3310, insanların ağzından ağzına alaycı tavırlar ile dolaşmaya devam ediyor. 3310 Reis olarak tabir ettiğimiz ve yıllar öncesinde en iyi telefonlardan birisi olan modelin günümüzde akıllı telefon konseptinde getirildi durum gerçekten tam bir talihsizlik olarak karşımıza çıkmaya başladı ki fiyasko diyebiliriz.

Nokia telefonları son dönemlerde fazlası ile övüyoruz ancak 3310 tam bir israf olmuş. Webtekno ekibinden arkadaşlarımız da bu telefonun özelliklerini ele alarak son derece gerçekçi bir şekilde işlemiş ve tabiri caiz ise komedi filmlerine konu olacak olan bu hadiseyi derinlemesine işleme yoluna gitmiş. Bizde altına imza atarak kendilerini tebrik edelim öncelikle.

Tasarım dededen toruna tam bir fiyasko haline gelmiş. Akıllı telefon olarak da sunulmuyor. Görsel tasarımı üzerinde değişimler meydana getirilmiş ancak telefonda Wi-Fi bile yok. Bu telefonu günümüzde yaşlılar kullansa yine çok ciddi anlamda sıkıntı yaşayacaklarını da en olarak söylememiz gerekiyor. Kamera koymuşlar ama neden koymuşlar? Onunda bir amacı yok gibi görünüyor.

Yeni Nokia 3310 özellikleri ile alakalı olarak en yapıcı eleştirileri zaten yukarıdaki videoda arkadaşlarımız sizler için anlatmış. Nokia 3310 Reis’in geldiği son durum gerçek anlamda komedi. 16 MB dahili depolama alanı da tamamen komedi. Yorumları sizlere bırakıyoruz arkadaşlar.

Bir cevap yazın