Xiaomi Mi Mix 2 Tamamen Ekran Tasarımına Sahip

Akıllı telefon sektörüne yepyeni bir soluk olan Xiaomi Mi Mix 2 isimli cihaza ait görseller ve tanıtım videosu internet üzerine resmen sızdırıldı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ortaya çıkan yenilikleri en uygun fiyat performans dengesi ile müşterilere sunan Xiaomi markası, yine mükemmel bir telefon ile birlikte karşımıza çıkmaya başlayacak.

Son haftalarda özellikle markanın yeni ürünleri ile alakalı olarak sürekli daha farklı haberleri sitemiz içerisinde görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Xiaomi Mi Mix 2 teknik özellikleri ile alakalı olarak henüz net açıklamalar yapılmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde ortaya daha farklı seçenekler çıkacak gibi görünüyor. Yukarıda cihazın resmini görebilme şansına sahip oluyorsunuz net olarak.

Webtekno, bu anlamda cihazın ilk versiyonunu yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere incelemiş. Yakın bir zaman dilimi içerisinde çerçevesiz kasa tasarımı ile birlikte karşımıza çıkacak olan bu cihaz, piyasada gördüğünüz tüm telefon tasarımlarını sizlere unutacak ve kendi konseptini yakın bir zaman dilimi içerisinde diğer markalara kabul ettirecek gibi de görünüyor.

Bu cihazın teknik donanım anlamında da çok iyi seçenekler sunacağı ve bununla birlikte yakın bir zamanda markanın yeni amiral gemisi olacak gibi bir durum da söz konusu gibi görülüyor.

Bir cevap yazın