Xiaomi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Merhaba arkadaşlar akıllı telefon çıktı çıkalı Şarj sorunumuz her daim peşimizde dolaşmakta.. Kah otobüste müzik dinlerken Kah halayın ortasında video kaydederken bir baktığımızda Low battery!  uyarısı geliyor,Ve bu esnada bütün hayallerimiz anılarımız birden bire kalakalıyor…Bu yüzden dir ki.. Yanımıza alabileceğimiz ve ekmek su gibi ihtiyaç olan batarya problemi adına üretilmiş. Xiaomi (Ziyomi,Zayomi) çinli üretici tarafından kaliteli mi kaliteli şık mı şık ; Xiaomi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı sizlere tanıtmak istiyorum.

Malum takip ediyorsanız görmüşsünüzdür; Piyasada taşınabilir şarj cihazı patlaması var. vede %90 ı çin malı ucuz & taklit ürünler.Tehlike arzeden bu ürünlerin patlama riskine karşı kaliteli ve dayanıklı lisanslı ürün almanız sizin için yararlı olacak kullanım süresi boyunca sizi amorti edecektir.

Xiaomi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Birçok kullanıcının beyanına göre cihaz kendi şarj aletlerine göre daha hızlı şarj Bu cihaz 5000 MAH    2.1A sayesinde tek kullanımlık değil Bağlayacağınız cihazın Amper oranına göre birden fazla bağlanabileceğini varsayıyoruz.

seo1

Ayrıca piyasada ürünün@@@ Sahteside mevcut kontrol etmekte fayda var.Bilindik sitelerden almakta fayda var. Ürünün ebatları oldukça iyi düzeydedir.Çantanızda rahat bir biçimde taşıyabilirsiniz. Ürün gerçekten ince ve şık olmakla birlikte tercih edilebilir kıvamdadır.

Önemli ;Paket içeriğinde priz adaptörü bulunmamaktadır. Micro USB kablo bulunmaktadır. Cihazı şarj etmek için 2.AMPERlik bir adaptöre ihtiyacınız olacaktır.Genelde Tabletler için gelen adaptörler işinizi görecektir.Peki neden mi? 1″Amperlik şarj aleti ile  5 saat /2 Amperlik şarj aleti ile 2.5 saatte tam dolu hale gelecektir.Ürünün çıkışı 5V 2.1Amperdir.Telefonunuzu vede Tabletinizi hızlı bir şekilde şarj edecektir.Ürünün eksi yanı Tek USB çıkış olmasıdır.Ayrıca Cihaz pirizde şarda iken Telefonunuzu yada tabletinizi aynı anda cihaz üzerinden şarj edebilirsiniz. Kesinlikle Tavsiye ederim.

Yaklaşık Olarak ;

Samsung S5 2kez

Samsung s3 Mini 2.5Kez

Apple 6s  2 Kez

Note 3  1.5 kez

Lg g3 1.60 Kez

seo4(2)

Ayrıca Yanlarında bulunan LED ışık sayesinde Bataryanın içinde ne kadar akım olduğuna dair bize bilgiler sunuyor.Cihazın yanında tasarım açısından kullanılmak üzere hem şık görüntü sunarken hemde dayanıklılığı arttıran slikon kılıflar da mevcuttur.

seo5(2)
Tip: Taşınabilir
Uyumlu Marka: Bütün Telefon ve Tabletler
Pil Kapasitesi ( Mah ): 5000 Mah / 3.7V
Marka: Xiaomi
Boyutları: 125 * 69 * 9,9 mm
Ağırlık: 156 gram
Batarya Tipi: Lityum (İon)
Usb Girişi: DC 5.0V / 2.0 a
Usb Çıkışı: DC 5.1V / 2.1 a
seo6

Şarj Süresi;

Yaklaşık 3,5 saat( 5v / 2a şarj, standart kablo)
Yaklaşık 6,5 saat( 5v / 1a şarj, standart kablo)

Kutu İçeriği;

1 * Usb Kablo
1 * Taşınabilir Şarj Aleti
1 * Çinçe Kullanım Klavuzu
ORJİNALLİK DOĞRULUMA İŞLEMİ

Ürün kutusunun üzerinde hologram mevcuttur, bu hologram üzerindeki yeri kazıdığınızda altından 20 haneli bir rakam çıkacaktır bu rakamı aşağıdaki linkten sorgulattığınızda ürünün orjinal olup olmadığın görebilirsiniz. (1 kez doğrulama yapılmıştır) uyarısı alırsanız bu ürünün orjinal olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın