Xiaomi 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Merhaba arkadaşlar akıllı telefon çıktı çıkalı Şarj sorunumuz her daim peşimizde dolaşmakta.. Kah otobüste müzik dinlerken Kah halayın ortasında video kaydederken bir baktığımızda Low battery!  uyarısı geliyor,Ve bu esnada bütün hayallerimiz anılarımız birden bire kalakalıyor…Bu yüzden dir ki.. Yanımıza alabileceğimiz ve ekmek su gibi ihtiyaç olan batarya problemi adına üretilmiş. Xiaomi (Ziyomi,Zayomi) çinli üretici tarafından kaliteli mi kaliteli şık mı şık ; Xiaomi 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı sizlere tanıtacağım..

Malum takip ediyorsanız görmüşsünüzdür; Piyasada taşınabilir şarj cihazı patlaması var. vede %90ı çin malı ucuz & taklit ürünler.Tehlike arzeden bu ürünlerin patlama riskine karşı kaliteli ve dayanıklı lisanslı ürün almanız sizin için yararlı olacak kullanım süresi boyunca sizi amorti edecektir.

Xiaomi 10400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Birçok kullanıcının beyanına göre cihaz kendi şarj aletlerine göre daha hızlı şarj Bu cihaz 10400 MAH    2.1A sayesinde tek kullanımlık değil Bağlayacağınız cihazın Amper oranına göre birden fazla bağlanabileceğini varsayıyoruz.

Ayrıca piyasada ürünün@@@ Sahteside mevcut kontrol etmekte fayda var.Bilindik sitelerden almakta fayda var.Ürünün ebatları oldukça iyi düzeydedir.Çantanızda rahat bir biçimde taşıyabilirsiniz.

Önemli  ;Paket içeriğinde priz adaptörü bulunmamaktadır. Micro USB kablo bulunmaktadır. Cihazı şarj etmek için 2.AMPERlik bir adaptöre ihtiyacınız olacaktır.Genelde Tabletler için gelen adaptörler işinizi görecektir.Peki neden mi? 1″Amperlik şarj aleti ile 10saat /2 Amperlik şarj aleti ile 5 saatte tam dolu hale gelecektir.Ürünün çıkışı 5V 2.1Amperdir.Telefonunuzu vede Tabletinizi hızlı bir şekilde şarj edecektir.Ürünün eksi yanı Tek USB çıkış olmasıdır.Ayrıca Cihaz pirizde şarda iken Telefonunuzu yada tabletinizi aynı anda cihaz üzerinden şarj edebilirsiniz. Kesinlikle Tavsiye ederim

Yaklaşık Olarak ;

Samsung S5 4kez

Samsung s3 Mini 5Kez

Apple 6s  4 Kez

Note 3  3kez

Ayrıca Yanlarında bulunan LED ışık sayesinde Bataryanın içinde ne kadar akım olduğuna dair bize bilgiler sunuyor.Cihazın yanında tasarım açısından kullanılmak üzere hem şık görüntü sunarken hemde dayanıklılığı arttıran slikon kılıflar da mevcuttur.

Telefon_5160143 Telefon_5160147
Telefon_5160155

Xiaomi PowerBank 10400 mAh

Xiaomi’nin Power Bank adlı şarj istasyonu LG ve Samsung tarafından üretilen bataryalardan gücünü almaktadır ve alüminyum bir kasaya sahiptir.
Batarya korumaları ise Texas Instruments tarafından üretilmiştir.
Ürün bir USB çıkışı ve bir de microUSB çıkışına sahip.
Sunduğu 10400mAh güç ile mobil cihazlarınızı hareket halindeyken bile çok uzun sürelerde kullanmanız mümkün hale geliyor. Ürün avuç içine sığacak kadar uygun boyutlarda.

Output: DC 5.1V/2.1A
Input: DC 5V/2.0A
250g ağırlığındadır.
Boyutlar: 9 x 7.7 x 2.2cm (L x G x T)

Sonsöz ; Cihazın kaliteli ve şık kasa görüntüsü ayrıca kaliteli pilleri sayesinde kullanışlı bir ürün dizaynına sahipken sırt çantamızın vazgeçilmezi halini alacaktır.Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum.

Bir cevap yazın