Rehber

World Of Tanks Nasıl Oynanır?

Tank oyunu denilince dünyanın bir numarası olan World Of Tanks oyunu online olarak savaş becerilerini geliştirme üzerine kuruludur. Savaş halinde online ekipler kurulur ve her iki taraf birbirlerinin bayrak alanlarını ele geçirmeye çalışır. Bayrak alanlarını ele geçirmek için ise haritada yer alan hedef tankları yok etmek gerekiyor. Ekranda yer alan harita radar görevi görerek bayrağa olan mesafe, konum, düşman tank göstergeleri sunmaktadır.

World of Tanks oyunu oynayabilmek için ise bazı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle bu oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler için Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 versiyonları uygun olmaktadır. Mükemmel bir oyun deneyimi için ise en az 4GB Ram ve en az 2GB Ekran kartı önerilmektedir. İşlemcinin ise SSE2 desteklemesi zorunludur.

World Of Tanks Oynanış Videosu?

World of Tanks oynamak için web sitesini ziyaret edip hesap açmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak oluşturabileceğiniz hesap her platformda üyeliğinizden oyuna devam edebilmenizi sağlar. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları ile oynanabilen oyun her cihazda tek üyelikle yönetilebilir.

World of Tanks oyunu indirmek için bilgisayarlarınızdan web sitesine girip, üyelik girişi yaptıktan sonra download yapmanız gerekiyor. İndirme işlemi için yaklaşık 2.5GB boyutunda bir veri ile karşılaşıyoruz. Bu yüzden kesintisiz bir internete sahip olmalısınız. Tablet ve cep telefonu için ise şuan Android ve iOS mağazalar indirme imkanı sunuyor.

Oyunu indirdikten sonra oynamak için sahip olduğunuz tank ile savaşlara katılır ve sürekli paralar kazanırsınız. Bu paralar ile tankın parçalarını sürekli yükseltmeniz, yeni tanklar almanız iyi bir savaş için gereklidir. World of Tanks oyunu ekip halinde düşmanı yok etmeye yarayan, arazilerden ve yıkık binaların arasından gidilerek oynanan, oyun için satın alma seçenekleri sunan güzel bir oyun.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top