Windows 10 Etkinleştirme Aktivasyon

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Windows 10 sürümü piyasaya sürüldü, ancak bu Windows sürümünün diğerlerinden bir farkı var o da şu; etkinleştirmediğiniz Windows 10’da bir çok özelliği kullanamıyorsunuz. Örneğin masaüstü arka planını değiştiremediğiniz gibi ekran koruyucunuzu bile değiştiremiyorsunuz. Windows 10 etkinleştirme işlemi nasıl yapılır anlatmadan önce, henüz Windows 10 işletim sistemini bilgisayarınıza kurmadıysanız buradan adım adım takip ederek Windows 10 formatı atabileceğinizi hatırlatalım. Peki Windows 10’u kurduk ama nasıl etkinleştireceğiz?

windows 10 etkinleştirme

Windows 10 Aktivasyon Nasıl Yapılır?

Unutmadan uyaralım; Windows 10 yeni bir işletim sistemi olduğundan ve keşfetme ihtiyacımızdan dolayı geçici süreyle bu şekilde kullanmanızı öneririz. Uzun süreli ve ticari amaçlarla kullanmak istediğinizde lütfen yasal bir şekilde ücretli bir sürüm kullanınız.

Windows 10 Pro etkinleştirmeyi nasıl yapacağınızı öğrenmek için altta bulunan video’dan canlı anlatımı adım adım takip edebilirsiniz.

Arama – Etiketler:

Windows 10 etkinleştirme, win 10 etkinleştirme, windows 10 pro etkinleştirme, windows 10 etkinleştirme programı,windows etkinleştirme 10.

16 Yorum
  • Sorun olmaması lazım.. Microsoft Defender ( Diğer adıyla Security essantials) devredışı bırakmanız gerekmektedir.

 • kardeşim şu indirdiğin programın url sini koysaydında bi hayır işleseydin türk mileit olarak her işi yarım bırakınlardan sen bari olma googelde buldum programı hepsi virüslü birinden 13 tane virüs cıktı alalah aşkına yaıcaksan bir işi tam yap yapmıcaksınız kalabalık etmeyin

  • Serdar Bey geri bildiriminiz için teşekkürler. Ancak videonun altında programı indirebileceğiniz iki adet güvenli link paylaşmıştım. Videonun altından Daha fazla göster diyerek ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi yaptığımız işlem yasal değildir o yüzden kullanıp kullanmamak ve sonuçlarını yaşamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
   Saygılarımla.

 • Video altındaki ni yükledim çalışmadı orjinel sitesinden indirdim bilgisayara 6 tane alakasız program yükledi sağol tekrar format atmak zorundayım

  • Ali merhaba,
   şu ana kadar tek olumsuz yorum senden geldi, sanırım yanlış bir yerlere tıklayarak farklı dosyalar indirdin; internet üzerinde kısa bir araştırma yaparak Kmspico programına rahatlıkla ulaşabilirsin.
   Saygılarımla…

Bir cevap yazın