Ana sayfa Rehber Windows 10 Build 14997 Güncellemesi Geliyor

Windows 10 Build 14997 Güncellemesi Geliyor

PAYLAŞ

Bugün ki haberimizde internet üzerine sızan Windows 10 Build 14997 güncellemesi ile alakalı olarak bilgilendirmeler sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardım edeceğiz. Birkaç saatlik dilim içerisinde özellikle ülkemiz genelinde yaşanan gelişmeler beraberinde işletim sistemine yönelik olarak insanların geri bildirim yapmasına ve geliştirilmesine de olanak sağladı.

Windows 10 işletim sisteminin beğenilmesi ile birlikte zaman içerisinde tüm kullanıcıların beklentilerine de kulak veren Microsoft, zaman içerisinde geri bildirime yönelik güncellemeleri ile çok ciddi anlamda fark yaratmayı başardı demek de mümkün. Hal böyle olunca bizlerin de üzerinde durduğu en önemli konulardan birisi olan işletim sistemi güncellemeleri ile alakalı olarak da haberleri sizlere sunuyoruz.

Yukarıdaki işletim sistemi güncellemesi ile alakalı olarak detayları içeren videodan anladığımız kadarıyla rs_prerelease dosyası üzerinde çok ciddi şekilde güncellemeler yapılmış gibi görünüyor. Bu güncellemeler ile birlikte aynı zamanda işletim sisteminin kaynak tüketimini daha fazla kontrol altına almak amaçlanmış.

Windows 10 kaynak tüketimi sorunu önüne geçmek amacı içerisinde olan ve bunun için çok ciddi anlamda somut adımlar atan şirket, bu güncelleme akabinde zaman içerisinde arayüz sistemi üzerinde de farklılıklar yaratacak gibi görünüyor. Hepimiz neler olacağını bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here