Ana sayfa Rehber WhatsApp’ta Başka Kişiler Nasıl Takip Edilir?

WhatsApp’ta Başka Kişiler Nasıl Takip Edilir?

Genelikle insanlar birbirini takip etmeyi sever. “Whatsapp’ta kişi nasıl takip edilir?” sorusunun cevabı çok basit. Bunu yapabilmeniz için Whatsdog isimli bir uygulama gereklidir. Bu uygulama ile kimse sizden online durumunu saklayamayacaktır. Whatsapp’ta çevirimiçi eklentisini kaldırsa bile siz her an ve her yerde onun ne yaptığını bileceksiniz fakat bu sadece online işlemde mümkün. Gerçek hayatta onun ne yaptığını sadece ona sorarak öğrenebilirsiniz.

Whatsdog Nasıl Kullanılır?

İlk önce Whatsdog uygulamasını Google Play’dan indirin. İndirdikten sonra uygulamayı açın. Uygulamada istediğiniz bir kişiyi arayarak bulun ve seçin. Seçtikten bir süre sonra onun yaptıklarıyla ilgili bildirimler gelmeye başlayacaktır. Seçtiğiniz kişinin çevirimiçi olma süresinden tutup geçmişteki online sürelerine kadar her şeye bu uygulama ile bakabilirsiniz. Ayrıca uygulamada olmadığınız sırada size seçtiğiniz kişinin çevirimiçi olması durumunda size bildirim gelir. Bu özellikte uygulamanın değerini büyütür.

Takip Edilen Kişi Durumu Farkeder Mi?

Takip ettiğiniz kişi bu durum hakkında hiçbir şekilde fark etmeyecektir. Fakat kişi yakınınızsa “Bu kadar bildirim sana neden geliyor?” diye sorarak sizi yakalayabilir. Dikkatli olursanız rahatlıkla onun online durumuna bakarak her an o kişiden haberdar olabilirsiniz.

Whatsdog İle Kaç Kişi Takip Edilebilir?

Whatsdog uygulaması ile şu anda sadece bir kişi takip edebilirsiniz ama ilerde durumlar değişebilir. Hiç konuşmadığınız bir arkadaşınızı seçerseniz gerçekten de uygulama işinize yaramayacaktır. Kişi sayısı yeni bir güncelleme ile artabilir. Şu anda bu konuyla ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır.

Uygulama Hakkında Ek Bilgi

Uygulamanın boyutu 2,50 MB’dir. Boyutu küçük olduğu için her akıllı telefon kullanıcısı indirip kullanabilir. Eğer uygulamayı Google Play’den indirdiğinizde çalışmıyorsa Google’dan indirerek kullanabilirsiniz. Whatsapp Store’lardaki programları işlevsiz hale getirmiştir. Google’daki apk ile sorunsuz çalışacaktır. Sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup, tavsiye edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here