WhatsApp Snapchat’e Rakip Olmaya Hazırlanıyor

Mobil uygulama marketlere sunulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcı sayısına çok kısa bir sürede ulaşan, hemen her akıllı telefonlarda gördüğümüz WhatsApp, Snapchat’in eğlenceli kamera efektlerini uygulamasına entegre etmeye hazırlanıyor.

RESİM VE VİDEO EFEKTLERİNİN YANINDA KALEM İLE ÇİZME ÖZELLİĞİDE OLACAK
Resim ve video efektlerinin yanında WhatsApp’ın yeni güncellemesine kalem ile çizme özelliği de eklendi. Bütün bu özellikler ile birlikte WhatsApp kullanıcıları ikinci bir uygulamaya gerek duymadan, arkadaşları ile eğlenceli sohbetler gerçekleştirebilecek.

UZMANLAR BU GÜNCELLEME İLE BİRLİKTE İNSTAGRAM VE SNAPCHAT’İN OLASI DURUMUNU DEĞERLENDİRDİ
Teknoloji ve yazılım uzmanları çok ciddi kitlelere hitap eden ve küresel anlamda dünyanın birçok noktasına hizmet veren WhatsApp’ın bu yeni güncellemeleri ile birlikte İnstagram ve Snapchat uygulamalarının popülerliğini her geçen gün kaybedeceğine dair değerlendirmelerde bulundular. Bütün bu durumlar karşısında hızlı bir çıkış yakalayan Snapchat’in yazılım uzmanları ne tür değişikliklere gidecek merak konusu olurken, uzmanlar Snapchat’i farklı kılacak yeni güncellemelerin gelmemesi halinde durumun ciddi bir rekabet ortamına döneceğinin altını çizdiler.

Bir cevap yazın