Whatsapp Snap Özelliği Geliyor

Son dönemde yaşanan Whatsapp yenilikleri yakın bir zaman dilimi içerisinde şaşırtıcı özellikler ile yeniden karşımıza çıkmaya başlayacak ki beraberinde gelecek yeniliklerin de en büyük habercilerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekecek demek yanlış olmaz sanırım. Mark Zuckerberg imparatorluğu çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya da devam ediyor diyebiliriz.

Mark Zuckerberg, zaman içerisinde Instagram, Whatsapp, Facebook ve Facebook Messenger gibi sistemleri bir araya getirerek zaman içerisinde birbirlerine eş zamanlı özellikler sunmaya da başladı. Whatsapp uygulamasına da yakın bir zaman dilimi içerisinde Instagram’ın yeni özelliği hikayeler dahil olacak ve farklı bir kullanım düzeni ortaya çıkacak.

Whatsapp Hikayeleri Geliyor

Yukarıdaki resimden de görebileceğiniz üzere artık Whatsapp kişileriniz ile de Instagram sisteminde yaptığınız gibi anlık hikaye paylaşımları yapabileceksiniz. Yukarıdaki gibi hikaye özelliklerinizi sorunsuz bir şekilde görebilecek ve sizlerde anlık olarak paylaşımlarınızı yapabileceksiniz. Bu da ortaya çıkan seçenekler içerisinde yakın bir zaman içerisinde Whatsapp uygulamasının da fark yaratacağını net olarak söyleyebiliriz sanırım.

Whatsapp’ta böyle bir özelliğin gereği var mı bilemedik ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu özelliğin kullanılmaya başlanması ile birlikte de insanların daha farklı seçenekleri değerlendirebileceklerini de görebiliriz.

Bir cevap yazın