Whatsapp Gönderilen Mesajı Silme Özelliği Geliyor

Uzun bir süredir beklenen Whatsapp gönderilen mesajı silme özelliği resmi olarak tamamlandı ve güncelleme olarak yayınlanacak. Bununla birlikte yepyeni özelliklerde geliyor ki bu özellikler aslında birçok kişinin işine geleceği gibi birçok kişi için de sıkıntı yaratacak güncellemeler sunacak. Ciddi anlamda farklı özellikler sunulacak ve sırası ile bunlardan bahsedeceğiz.

Whatsapp mesajlarını karşıdaki kişi görmeden silme birçok kişinin uzun bir süredir beklediği özelliklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Artık GERİ ÇAĞIR özelliği sayesinde yanlışlıkla gönderdiğiniz ve karşı tarafın okumasını istemediğiniz mesajları sorunsuz bir şekilde okunmadan geri çekebilecek ve bu anlamda yaşadığınız sıkıntılara tam olarak çözüm bulabilme şansına erişeceksiniz.

GPS ile Kişilerinizin Nerede Olduğunu Görebileceksiniz

Bu değişiklik ile yetinmeyen Mark Zuckerberg ve ekibi, bundan sonra kişilerinizin nerede olduğunu GPS özelliği ile takip edebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Bu özellikler sayesinde yakın bir zaman dilimi içerisinde Whatsapp kullanımı çok daha kapsamlı ve çok yönlü bir hale gelmiş olacak diyebiliriz. Live Location güncellemesi ile fark yaratacaklar.

Mesaj silme konusuna yeniden dönecek olursak mavi tik olana kadar bütün mesajları yeniden çağırıp kişinin görmesini engelleyebileceksiniz. Bu güncelleme çok yakın bir zaman dilimi içerisinde tüm marketlerde resmi olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın