Vatansbey Yazılım Kütüphanesi Nasıl Silinir?

Her zaman söylemişimdir Program Ekle Kaldır menüsü bilgisayar sahibinin namusudur. Yani burada ekli olan programların yada eklentilerin ne olduğundan ve ne işe yaradıklarından mutlaka haberdar olunmalı. Yoksa her indirdiğiniz dosya yada setup yaptığınız yazılım buralara ekstra bir şeyler ekliyor ve sizde burada kalmalarına izin veriyorsanız bilgisayarınızı ölümü yakındır.

Yine son zamanlarda Program Ekle kaldır menüsünde görünen ancak kimsenin kaldırmaya gücünün yetmediği bir paket sistemlere musallat olmuş durumda. Adı aynen yukarıda bahsettiğimiz gibi Vatansbey kod kütüphanesi olarak gözüküyor ve hiçbir şekilde bilgisayarınızdan kaldıramıyorsunuz. Sisteminizde aynen alttaki gibi gözüküyor olması gerekir.

vatansbey-yazilim-kutuphanesini-kaldirmak

Vatansbey Kod Kütüphanesinden Nasıl Kurtulursunuz?

Gerçek şu ki bu yazılımı bilgisayarın kendi imkanlarıyla yada Program ekle kaldırı kullanarak kaldırmanız mümkün değil. Biz bu iş için üçüncü parti bir yazılımı kullanmanızı tavsiye edeceğiz. Bilgisayarınıza kuracağınız İoBit Unistaller yazılımı ile bu illetten rahatlıkla kurtulabilirsiniz.
Hepsi bu kadar.

Bir cevap yazın