Ünlülerin Snapchat Hesapları

Dünyanın en çok kullanılan yeni nesil sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çeken Snapchat, kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün demirbaşlarının da kendisine çok ciddi anlamda rakip gördüğü ve bitirilmek için uğraşılan bir sistem haline geldi. Bilhassa Mark Zuckerbeg, acayip uğraşıyor. Öyle böyle uğraşmıyor. Kafayı takmış belli.

Ülkemiz ünlülerinin de ciddi anlamda kullandığı bir sistem olarak dikkatleri çeken Snapchat, bu anlamda araştırma konusu olmaya da devam ediyor demek yanlış olmaz. Meraklıları fazla olduğundan ünlülerin snapchat hesapları ile alakalı olarak sizlere elimize ulaşan bilgiler nezdinde öneriler sunmak ve aslında bir nevi hesapların tanıtımını yapmak amacı içerisine giriyoruz.

Ünlülerin Resmi Snapchat Hesapları Hangileri?

Tabi ki tüm ünlülerin bu sistemi kullandığını söyleyemeyiz. Ancak popüler ve insanlar ile iletişim halinde kurmayı seven bazı ünlü kişiliklerimizin kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda etkileşim içerisinde olmak adına Snapchat sistemine karşı çok büyük bir sempati duyduğunu da net olarak söylemem gerekiyor. Bu anlamda elimize geçen detaylar aşağıdaki gibidir;

  1. Mustafa Ceceli: @mustafaceceli80
  2. Hande Subaşı: @handesu
  3. Ferhat Göçer: @ferhat_gocer
  4. Gülben Ergen: @gulben123ergen
  5. Demet Akalın: @demetinakalin
  6. Özge Ulusoy: @ozgeulusoyme
  7. Kemal Doğulu: @kemaldogulu3
  8. İrem Derici: @iremdericii
  9. Ezgi Mola: @ezgimola
  10. Hande Yener: @handeyenerrr

Takipçileri de her geçen gün biraz daha ciddi şekilde artan bu ünlülerimiz, genel olarak diğer kullanıcıların etkileşim taleplerini de sessiz bırakmıyor. Bizden söylemesi, FOLLOW başlasın.

Bir cevap yazın