Ana sayfa Rehber Ücretsiz Sesli Navigasyon Yazılımı | Here Maps

Ücretsiz Sesli Navigasyon Yazılımı | Here Maps

Merhaba arkadaşlar yeni telefon alanlarımız gezmeye çıkanlar için sık sık ihtiyaç duyulan yazılımlardan bir tanesi Navigasyon yazılımlarıdır. Android markette birçok uygulamanın ücretli olduğunu vede tam sürümlü kullanımlar için  cebinizden para  çıkarmak zorunda kalabiliyorsunuz. İşte! bu tanıtacağım Navigasyon Yazılımı derdinize çare olabilecek bir yazılımdır.

U8G-oWOMJrjHizzHqVdAyjpwzBVwy72zo6pJplSjAVw97UcmBGdgM-znkfV6-SF_YZY=h900

Nokia Firmasının ilk aşamada Symbian ,Windows Phone telefonlarına sunduğu ve adeta markalaşmış HERE™ MAPS dünyada oldukça yaygınlaşmaya başladı… İos , Android ,Windows Phone işletim sisteminde çok iyi bir şekilde görevini yapan , basit arayüzü vede Şebeke internetine gerek duymayan ( Çevrimdışı Navigasyon ) full sürümlü Sesli yönlendirmeli navigasyon yazılımı yola çıkan kişiler için tam bir çözüm ortağı…

qEd8vSCqi3l28rdAdBhlaJdnmnE0WNJx__nrvEAtQg7QrTKUjCuZWDrq5VV0zGfZ2Gg=h900

ücretsiz Sesli Yönlendirme sistemi ve interaktif seçenekleri ile Google Maps – Yandex Maps – Apple Maps ın en zorlu rakibinden  olsa gerek…

Neden Mi?

Rakibi Google Maps ; Şebeke/Wifi internetini zorunlu kılarak telefonun hem GPS HEMDE 3G bağlantısı yaparak yeni haritalar indirmeye adapte olduğundan Pilinin erken bitmesine neden olabiliyor.. Google bu konuda boy ölçüşemiği Here maps Android camiasına çekerek telefonlarının işlevselliğini arttırdı.

LEyOKUK4AKsGVzNcyNJrxRm8-lO7hLoIK6WpbgsTrI36WiWDggFnkBexWe_P06cnWg=h900

Here Maps Daha önceden indirilen Örn: Türkiye Haritası ile sınırsız ve tam kullanım sunarken , Hem hız sınırlarını keşfedip hemde uydu görüntüsü ile kullanım kolaylığı sağlayabiliyorsunuz. Basit arayüzü ile yolculuk esnasında size çok önemli ipuçları verebiliyor. Farklı ses dilleri ve Farklı yol haritalarınızı indirerek birçok ülkeye seyehatinizde sizin tam anlamıyla yol koçunuz olabiliyor.. Kullanması oldukça basit olan bu yazılım Gps uyduları ile tam senkronize çalışabiliyor.. Yollardeki hız sınırını bilmenize yardımcı olur bu sayede sizleri trafik cezalarından korur..

here-maps-nav-screen

Here Maps Açıklamaları 

Auto Bild tarafından 2015 yılında verilen ‘En iyi Otomotiv Uygulaması’ ödülünün sahibi.

HERE Maps, şehir içinde gezinmeyi kolaylaştırır. Otomobille gidiş, toplu taşıma ve yürüme rotalarını tek bir ekranda karşılaştırın ve adım adım yönlendirmenin tamamını görmek için yol tarifine dokunun. Yol tariflerinde en iyi rotayı seçmenize yardımcı olan metro sefer tarifeleri ve gerçek zamanlı trafik bilgileri vardır. Çevrimdışı Navigasyon sayesinde mobil kapsama alanında olmasanız bile yolunuzu bulabilirsiniz.

Kullanımı kolay olan uygulamayla zamandan kazanın ve ekstra çaba harcamayın. Yalnızca tek dokunuşla yol tarifleri alın ya da adım adım yönlendirmeli ve sesli bir kılavuza sahip sürüş navigasyonuyla yolunuza devam edin. Bir toplu taşıma durağı seçin ve sonraki kalkışları veya otobüs, metro, tren, tramvay vb. aktarma noktalarını görün. Daha sonra kolayca erişmek için koleksiyonlarınıza bir yer kaydedin ve dönüş yolunuzu her zaman bulabilmek için ev adresinizi kestirme olarak ekleyin.

– Harita indirerek ve Çevrimdışı Navigasyon’u kullanarak, İnternet bağlantısı olmasa bile 160 ülkede güvenilir ve doğru yol tarifleri alın.
– Sefer tarifelerini ve değişiklikleri içeren talimatlarla 1200’den fazla şehir için toplu taşıma bilgileri.
– Sürücüler için adım adım yönlendirmeli ve sesli kılavuza sahip navigasyon ve yayalara yönelik yol tarifleriyle doğru rotayı bulun.
– 40’tan fazla ülke için gerçek zamanlı trafik bilgileri, trafiğe takılmamanıza ve yola devam etmenize yardımcı olur.
– ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Kanada, Avustralya ve daha birçok ülkede çevrimdışı yönlendirme hizmeti ve toplu taşıma rotaları.

Navigasyon Hakkında Merak Ettikleriniz olduğunda yorumlarınızı bekliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here