Ana sayfa Haberler Ücretli WordPress Dizi Teması – 2018

Ücretli WordPress Dizi Teması – 2018

WordPress, biz webmasterler için her geçen gün hayatımızda daha çok yer kaplamaya devam ediyor. Dünya’nın en çok ziyaret edilen web siteleri içerik yönetim sistemlerini yavaş yavaş WordPress alt yapısına taşımaya başladı bile. Hal böyle olunca yeni bir web sitesi projesi olan herkes ilk olarak WordPress alt yapısını kullanmayı planlıyor.

Bir domain satın aldınız, ardından bir hosting paketi satın aldınız. Projenizin içine WordPress alt yapısını kurdunuz. Ancak ortada çok büyük bir sorun var; tema seçimi. Evet WordPress her ne kadar kusursuz bir sistem olsada sitenize kurduğunuz temada son derece önemlidir.

Tema seçmeden öncelikle projenizin tam olarak ne ile alakalı olduğunu kafanızda netleştirin. Son dönemlerin popüler projelerinden Film – Dizi sektörünü ele alalım. Diyelim ki süper bir dizi teması arıyorsunuz. Dizi temasında aradığınız kriterler nelerdir?

  • Kesinlikle sade ve gözü yormayan bir tasarıma sahip olmalı.
  • Sektörde rekabet çok fazla olduğundan arama motoru dostu SEO uygun bir tasarıma sahip olmalı.
  • Hızlı ve etkin çalışmalı.
  • Sadece masaüstü platformlardan değil mobil platformlardan da kolaylıkla çalıştırılabilmeli kısaca responsive bir tema olmalı.
  • Sürekli güncellemeler alarak gelişen web teknolojilerine ayak uydurabilmelidir.
  • Tema yapımcısı tarafından destek sürekliliği olmalı.

Genel manasıyla güzel bir wordpress dizi temasında olması gereken özellikler yukarıdaki gibidir. Şimdi de sizlere tüm bu saydığımız özelliklere sahip enfes bir wordpress dizi temaları bulabileceğiniz bir platform önermek istiyorum.

En güzel wordpress dizi film temalarını bulabileceğiniz adresin ismi Keremiya. Keremiya sayesinde hiçbir kod bilgisine sahip olmadan satın aldığınız temaları %100 halde yönetebiliyorsunuz. Satın aldığınız temalarla birlikte KeremiyaPanel’de içinde geliyor. Ben kodlama bilmiyorum o zaman web sitesi yapamam gibi bir derdiniz yok.

Keremiya’nın piyasada en iddialı temaları; Keremiya V5 ve MoviFox.

Keremiya’nın resmi internet sitesinden tek tıkla dizi temalarını satın alabiliyor ve bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Şmdi sizlerle birlikte bu temaları yakından inceleyelim.

Keremiya v5 Film Teması Nasıldır?

Keremiya V5 wordpress temaları film temaları arasında bayrak taşıyıcı konumda bulunuyor. Film sitelerinin vazgeçilmez özellikleri Part sistemi ve gelişmiş üye özellikleri sayesinde temayı kendinize özel özgün hale getirebiliyorsunuz.

Movifox Film Dizi Teması?

Movifox dizi teması şu anda piyasadaki en güncel ücretli wordpress dizi teması . Movifox temasını satın aldığınızda isterseniz Film, İsterseniz Dizi hatta Anime ve Magazin siteleri için bile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu temada içerik eklemek son derece kolay.

Movifox teması ile ilgili detaylı bilgi için altta bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here