Ana sayfa Rehber Twitter: Biri Tweet Attığında Bildirim Gelsin

Twitter: Biri Tweet Attığında Bildirim Gelsin

Bildiğiniz gibi Twitter günümüzde akraba, eş dostun Facebook’u istila etmesiyle birlikte yeni nesil tarafından en çok kullanılan sosyal medya mecralarının başında geliyor. Aynı zamanda her kesimden insan kendi meşrebine göre insanların duygu ve düşüncelerini bu mecra üzerinden takip ediyor. Hal böyle olunca bizim için önemli olan insanların attıkları tweetleri bildirim olarak anında almak cazip hale gelebiliyor.

Peki referans aldığımız bizim için önemli olan kişinin attığı tweetlerden anında haberdar olmak için yapmamız gerekenler ne? Aslında bu işlem oldukça kolay tek tıkla hedef şahsımızın yazdığı tweetlerden yada canlı yayınlardan haberdar olabiliriz. Hazırsanız başlayalım.

Bir Hesabın Tüm Tweet’leri İçin Bildirim Almak

Hedef şahsımızın twitter profiline giriyoruz.

Hemen sağ tarafta bulunan çıngırak yada çan resmine tıklıyoruz.

Twitter size sadece twitler için mi yoksa canlı yayınlar için mi bildirim göndermesi gerektiğini soruyor. Her ikisinide gönder diyebilirsiniz yada birini seçebilirsiniz.

Ve sonuçta tweet bildirimleri gelmeye başlıyor. Hemen hatırlatalım bu özellik ne kadar harika bir detay olsada gün içerisinde birçok kez dikkatinizin dağılmasına sebebiyet verebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here