Türk Yapımı No70: Eye of Blasir Oyunu Çıkış Tarihi Açıklandı

Bildiğimiz gibi yerli bilgisayar oyunları konusunda zaman içerisinde atılan somut adımlar ve yazılım ekiplerinin beraberinde çok ciddi anlamda teferruatlı şekilde çalışmaları da ilgi çekici seçenekleri beraberinde getirdi demek sanıyorum ki yanlış olmaz. Şimdilerde ise yine yeni bir yerli oyunun hazırlıklarının tamamlanma sürecine hep birlikte şahit oluyoruz arkadaşlar.

No70: Eye of Blasir oyunu, kısa bir zaman dilimi içerisinde yerli gerilim oyunumuz olarak internet üzerinde haberlerin ciddi anlamda en çok konu edindiği başlıklardan birisi olarak dikkatleri çekti ki hal böyle olunca bizde oyunun takipçisi olduk. Konsepti, grafikleri ve kurgusu itibari ile sınıfının en iyi oyunlarından birisi olacağına inanıyor ve yerli oyunumuzun arkasında yer alıyoruz.

No70: Eye of Blasir tanıtım videosu internet üzerinde resmi olarak yayınlandı ve çok ciddi anlamda ilgi gördü. Grafikler anlamında da bu zamana kadar görmediğimiz bir kurgusu olduğunu da net olarak söylemek mümkün sanırım. Geleceğe yönelik özellikle bu tip teknolojiler konusunda da daha somut adımlar atılacak.

No70: Eye of Blasir çıkış tarihi ile alakalı olarak da bilgiler resmi ağızlardan internet üzerinde yayınlandı. 15 Nisan 2017 tarihi itibari ile resmi olarak satışa çıkarılması beklenen bu oyunun çok kısa bir süre içerisinde çok ciddi anlamda ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. En azından kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi değişimler gözlemlemek mümkün olacak.

Bir cevap yazın