Transcend StoreJet 25S3 İnceleme

Evlerinizde kullanmadığınız SATA girişli harddiski bulunup  bunu bir şekilde Taşınabilir bellek olarak değerlendirmek amacıyla size önermekistediğim bir ürünü tanıtacağım…  Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata Disk Kutusu Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata2.5 inç şeklindeki Standartlaşmış SATA girişli hard diskinize birnevi şasi göreve görerek hem taşınabilir kılıyor hemde size kaliteli bir görünüş kazandırıyor.

Cihazın bünyesinde bulunan mavi led sayesinde USB 2.0/3.0 durumunu kullanıcıya bildiriyor.. Eğer ki 3.0 donanıma sahip anakart a bağladığınızda ışığın rengi değişiyor.. Standar bir anakart a sahipseniz Usb 1.1 , 2.0 Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sataaliminyum görüntüsü sayesinde hem şık oluyor hemde kullanışlılığından taviz vermeden  hafifliği sağlıyor..

Ayrıca Bünyesinde Bulunan Back -Up tuşu sayesinde tek bir dokunuşla dosyaların yedeklenmesini sağlıyor.. Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata diğer piyasada bulunan salakça ÇİNVARİ ürünlerden birkaç adım ileride… Hem güvenilir olmasını sağlıyor hemde  şık görüntüsüyle herkesi hayran bırakıyor.Malum Veri yedekleme işi kritik bir konudur.Şakaya gelmez…

Şu günümüzde yaşadığım sıkıntıdan almış olduğum Hardisk verileri ile birlikte kullanılmaz hale gelmesi… Sizinde bu durumu yaşamamanız için uyarıda bulunmak istedim.

Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata ; 2.5 inç şık alüminyum kasasının içerisine 2,5 inç SATA HDD ya da SSD sürücü takılmasını  sağlar. SuperSpeed USB 3.0 arayüzü ile olağanüstü hızlarda veri aktarımı yapılmasını sağlayarak; video, film, müzik, fotoğraf ya da oyun gibi zengin içerikli verilerin hızlı bir şekilde taşınabilir sürücüye aktarılarak kolayca okunup yazılmasını sağlar.

Firmasının Tanımı

Transcend Information. Inc., Mr. Chung-Won Shu, Peter tarafından kurulmuş, Taipei, Tayvan merkezli bir şirkettir. Bügün dünya çapında14 ofisiyle dijital depolama, multimedya ve endüstriyel ürünlerinin öncü ve küresel bir markası olmuştur. Tasarım, geliştirme, ve üretmenin yanı sıra pazarlama ve satış kanallarına da sahiptir. Transcend içinde en yüksek kalite uyguluyor ve profesyonel hizmetlere inanıyoruz. Müşteri odaklı bir şirket olarak Transcend piyasanın değişen ihtiyaçlarını hızlı karşılayabilir.

Fp-SJ25S3

Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata

Öne Çıkan Özellikler

 • USB 3.0 ile yüksek performanslı veri aktarım
 • Tak Çalıştır desteği ile hemen kullanım imkanı
 • Kolay taşınabilirlik için hafif ve küçük tasarım
 • Özel Transcend Elite veri yönetimi yazılımı.

l_22165459_001


Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata

Teknik Özellikler

 • Boyutlar: 129mm x 79.9mm x 13mm
 • Çalışma Gerilimi: USB DC 5V
 • Çalışma Sıcaklığı: 5°C (41°F) ~55°C (131°F)
 • Sürücü Desteği:2.5″ SATA HDD
 • Ağırlık: 86g (Boş – Sürücüsüz)
 • Sertifikalar: CE, FCC, BSMI
 • Bağlantı Arayüzü: USB 3.0/2.0
 • Güç Tasarruf Modu: 10 dakika
 • Tek Tuş Yedekleme(One Touch Backup): Mevcut
 • Sistem gereklilikleri Aşağıdaki işletim sistemlerinin kurulu olduğu, USB 2.0 ya da USB 3.0 girişlerine sahip masaüstü ya da dizüstü bilgisayar:
  Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1
  Mac OS 10.5 ve üzeri, Linux Kernel 2.6.31 ve üzeri
DSC_7969
Cihazın SATA Portundan İç Kesit Görünüşü

Transcend StoreJet 25S3 USB 3.0 Sata   Seçkin teknoloji mağaza ve sitelerinde 50 – 70 lira arasında bulabilirsiniz… Adı sanı belli olmayan ürünler almak yerine bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum Veri Depolamak şakaya gelmez ;)

Fp-SJ25S3

 
Bir cevap yazın