TP-LINK TD-W8968 Modem İnceleme

İnternet hayatımız içerisinde giderek önemini artırmaya devam ederken bizlerinde internete ulaşımını sağlayan en önemli cihazlar modem olunca, ev yada ofisimiz için modem, router yada Access Point tercihlerimiz hayati önem taşımaya başladı. Bizde son zamanların popüler ağ çözümlerinden biri olan TP-LINK TD-W8961N 300 Mbps cihazına bir göz atalım dedik. Henüz bir internet bağlantınız yoksa buradan en ucuz ve sınırsız internet kampanyalarına göz atabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

TP-LINK TD-W8961N Çok Yönlü bir Modem

Bir modemin çok yönlü olması ne demek. Tp-Link’in bu cihazını HEM ADSL modem hem router hemde Access Point olarak kullanıyorsunuz. Yani işin temelinde ister ana dağıtıcı modem olarak isterseniz de mevcut bağlantınızın gücünü artırmak için yan odada kullanabilirsiniz. Ayrıca Kablolu internet bağlantınızı kablosuz, wireless bağlantı şekline getirebilirsiniz.

TP-LINK TD-W8968 yorumları

300 Mbps Veri Akışı Desteği

Eski 150’lik diye andığımız 150 mbps cihazlardan tam iki kat daha hızlı. Bu da hd video izleme ve online oyun alanlarında sizi rahatlatacak bir ağ performansı demek.

4 Adet Ethernet Portu

Başta bahsettiğimiz gibi çok yönlü bir cihaz. Dört adet Ethernet portu var, istediğiniz odaya kablolu bağlantı, istediğiniz odaya kablosuz bağlantı şansı tanıyor. Her ne kadar önermiyor olsakta komşuyla internet paylaşmak isteyenler için ideal bir cihaz.

TP-LINK TD-W8968 modem nasıldır

En büyük Artısı Fiyatı

Gerçekçi olmak gerekirse Tp- Link piyasadaki en iyi ürün değil, satış sonrası destekleri konusunda bir takım şikayetler mevcut. Ayrıca ağ ürünlerine ait arayüzlere dönem dönem ulaşılamama şikayetleri de gelmişti. Hani 192.168.1.1 yazdığınızda gelen arayüzden bahsediyorum. Bu küçük sıkıntılara rağmen, fiyat performans açısından değerlendirildiğinde piyasada bulunan en iyi modem TP-LINK TD-W8961N denilebilir.

Unutmadan TP-LINK TD-W8961N cihazının güncel fiyatı 100-150 Tl aralığında.

Bir cevap yazın