Total War: Attıla Age of Charlemagne Campaign

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Total War Attila serisinin yeni güncellemesi yayınlandı. Age of Charlemagne paketiyle birlikte oyunda bir takım değişiklikler olmuş oldu. Kısaca bahsetmek gerekirse; oyuna Ak Hunlar eklendi bu yeni bir ulus demek.Yozlaşma formülünde değişiklik yapıldı ve orduların savaşlara müdahale edebildikleri bölge bir hayli küçüldü ayrıca okçuların 2 atış arasında geçirdikleri süre azaltıldı daha seri atabiliyorlar. Peki bu enfes güncellemeyle birlikte oyunun sistem gereksinimleri nasıl oldu derseniz, bakalım.

Total War: ATTILA – Age of Charlemagne Campaign Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT veya Intel HD 4000
DirectX: Versiyon 10
Depolama: 35 GB
Notlar : PC entegre grafik yonga seti 64 bit Windows

total war attila oyunu

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2. Nesil Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 560 Ti veya AMD Radeon HD 5870
DirectX: Versiyon 11
Depolama: 35 GB
Notlar: PC entegre grafik yonga setleri 64 bit Windows

6 Yorum
 • Tekrar merhaba.Ufak bir ricam olacak çünkü sizden başka bu konuda yardım isteyebileceğim kimse yok. Tabi elinizden geliyorsa ve uğraşacak vaktiniz varsa.Yoksa canınız sağ olsun…

  En kısa özetiyle:

  Empire TW oyununda bazen kampanya ve savaş ekranında bir süre sonra ”oyundan atma” // Rome2 TW Emp.Edi. oyununda ” sadece kampanya ekranında” bir süre sonra kasılıp donma problemleri var.İkisi de STEAM ürünü ve orjinal.Sistemimde kısaca 4 çekirdek, 4 MB AMD- 8 GB RAM – ATI HD 7700 1MB – 500 GB HDD.

  Bu sorunları çözüm önerileriniz ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim…
  Saygılarımla !!!

 • ÖNCELİKLE KISA İNCELEMENİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER !!!

  KEŞKE TÜM DÜNYA (AMERİKA KITASI HARİÇ TABİ Kİ) HARİTASI OLSAYDI BU YENİ DLC İÇİN BENCE ÇOK DAHA GÜZEL OLURDU.SON ROMALI İSİMLİ DLC ‘DE BÖYLE YARIM YAMALAK HARİTASI YÜZÜNDEN, SATIN ALDIĞIM HALDE FAZLA OYNAMAK İÇİMDEN GELMEDİ.BIRAKSINLAR DA OYUNCU İSTEDİĞİ YERİ FETH ETSİN, NE OLUR SANKİ.FAZLA ÖZGÜRLÜK TOTAL WAR YAPIMCILARINA BATIYOR GALİBA !!!

  NOT: KİMSE BANA ”EFENDİM GERÇEK TARİHİ OLAYLARA GÖRE YAPILDI BU DLC ‘LER” DEMESİN. ÇÜNKÜ GERÇEK TARİHİ GAYET İYİ BİLİYORUM BEN.EVİMDEKİ YERLİ VE YABANCI TARİH VE ARKEOLOJİ KAYNAKLARIMI GÖRSELER (MESLEĞİ TARİH VE ARKEOLOJİ OLANLAR HARİÇ) BAZILARININ DİBİ FENA DÜŞER !!!

  SAYGILARIMLA !!!

   • Hiç önemli değil.Asıl sizlerin emeklerinin karşılığı ödenmez.Son bir sorum olacak; acaba ATTILA TW için bu AOC ‘tan başka DLC çıkar mı sizce? Yani bu yönde bir bilginiz var mı?

    Saygılarımla, İYİ SENELER !!!

    • Tekrar teşekkürler şu an için başka bir Dlc olup olmayacağı konusunda net bir durum yok o yüzden iddalı konuşmak istemem. Saygılarımla.

Bir cevap yazın