Toshiba Store Wireless Adaptör

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok üründe kullanım ve teknoloji değişimlerine gidildi.. İşte bu durumda güncel teknolojiyi yakalamak adına en az maliyetle en kullanışlı duruma ulaşabilmek için birçok tüyolar mevcuttur.. Lafı fazla uzatmadan Bu cihazın ne işe yaradığı ne gibi kolaylıklar sağladığını size anlatacağım.

Mesela evimizde 320GB / 500GB /1TB vb  boyutlarında Taşınabilir hardiskimiz mevcut. ;Ve bu Hdd bulunan bilgileri Mevcut USB sabit sürücümüzü Toshiba Store Wireless Adaptör ile bir kablosuz ağ cihazına dönüştürdüğümüzde ihtiyaç duyduğumuz her an akıllı telefonlarımıza, tablet bilgisayarlarımıza, PC’lerimize, Mac’lerimize ve diğer taşınabilir makinelerimize sorunsuz şekilde bağlıyoruz.

toshiba-web

8 adede kadar mobil cihazda aynı anda içerik akışı oluşturarak fotoğrafların, filmlerin ve diğer içeriklerin keyfini çıkarıyoruz ve böylelikle alan ve hızı en iyileştiriyoruz KABLOSUZ ÖZGÜRLÜĞE kavuşuyoruz.

Toshiba STOR.E Wireless Adapter verileri yönetmenin akıllı yoludur. Hızlı ve kullanımı kolay olduğundan, mobil cihazlarınız ve USB sabit sürücünüz arasında kablo ve PC kullanmadan medya içeriklerine erişme ve bunları paylaşıp yükleme özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz. Mevcut USB sabit sürücünüzü bir kablosuz ağ cihazına dönüştürdüğünüzde ihtiyaç duyduğunuz her an akıllı telefonlarınıza, tablet bilgisayarlarınıza, PC’lerinize, Mac’lerinize ve diğer taşınabilir makinelerinize sorunsuz şekilde bağlanabiliyoruz.. Ücretsiz indirilen Market uygulaması sayesinde tam uyumlu bir şekilde media içeriğine ulaşabiliyoruz..

Kablosuz Hayat

Harici USB sabit sürücünüzü kablosuz ağ sabit sürücüsüne dönüştürün ve verilerinizi akıllı bir şekilde yönetin. Cihazı bağlamaya hiç gerek kalmadan belgelerinizi, resimlerinizi, video dosyalarınızı ve diğer medya içeriklerinizi Toshiba Store Wireless Adaptör ile HDD’nizde hızlı ve kolay bir şekilde depolayın, mobil cihazınızda alandan tasarruf edin.

maxresdefault
Ana Şeması

Bağlantı Kolaylığı

STOR.E Wireless Adapter ile cihazı kullanmaya başlamak hızlı ve kolaydır. Wireless Adapter’ı güce ve sabit sürücünüze bağlayın, ardından medya içeriklerinize erişmeye, bunları paylaşıp yüklemeye başlamak için pratik ücretsiz uygulamayı kullanın yeter.

İçerik Akışı Oluşturun Ve Paylaşın

Toshiba Store Wireless Adaptör ile, medya içeriklerinizi sekiz kadar mobil cihazda aynı anda paylaşabilirsiniz. Böylelikle tüm aile fertleri fotoğraf koleksiyonunuza gözatabilir, film izleyebilir veya kendi merkezi olarak depolanmış içeriklerinin keyfini istedikleri zaman çıkarabilir. Ayrıca, işteyseniz birkaç düğmeye dokunarak iş arkadaşlarınız için dosyalarınızın veya sunumlarınızın akışını oluşturabilirsiniz.

İkili Bağlantı Özelliği

Internet Pass Thru (İnternet Düz Geçiş) modunu kullanarak hem harici sabit sürücünüze hem de İnternet’e aynı anda erişin. Akıllı telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı kullanarak içerikleri doğrudan web’den HDD’nize indirin. Alternatif olarak, yeniden bağlanmak zorunda kalmadan çevrimiçi ve HDD tabanlı medya içerikleri arasında geçiş yapın.

İstediğiniz Yerde Eğlencenizi Sürdürün

Evde istediğiniz yerden film izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Cihazınızı STOR.E Wireless Adapter’a bağlayın ve içeriklerin akışını doğrudan tablet bilgisayarınızda oluşturun yeter. Kanepede kıvrılmış olun veya mutfakta yemek pişiriyor olun fark etmez, sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmaya devam edin.

Ekstra Depolama Alanı

Toshiba Store Wireless Adaptör sayesinde, akıllı telefonunuzdaki tüm resimleri değerli mobil depolama alanınızı işgal etmeden saklayabilirsiniz. Telefonunuzdan harici depolama alanınıza fotoğraf ve diğer medya içeriklerini yükleyin, dışarıdayken yeni anılar biriktirmek için yüksek oranda alan ayırın.

Sonuç Olarak 
120 Tl civarındaki fiyatıyla kullanım kolaylığını bize sunduğundan uygun olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle öneriyorum…
Bir cevap yazın