Ana sayfa Rehber Toplama Masaüstü Pc Önerisi

Toplama Masaüstü Pc Önerisi

Merhaba arkadaşlar sizlere kurların pahalanması ile sizlere Giriş +Orta + Yüksek  Şeklinde Toplama Kasa tavsiyelerinde  bulunacağım… Kasa toplama işini İnventus adlı kurumsal siteden yapacağım.  Ticari ahlakını sevdiğim, birçok kullanıcı tarafından saygı görülen bir site olduğundan vede kaliteli markalar ile çalıştığından.. herhangi bir ticari bağım yoktur. Vatan Pc dende bakmak isteyenler bakabilir.. Fiyatları yukarı çekip kampanya yapmış gibi algı operasyonu yapmasından ötürü seçmedim..Tek fiyat Net fiyat!”

Fiyatlar genel anlamda pahalı olduğundan sizlere ekonomik ve kaliteli ürünleri seçmek adına Amd serilerini tercih ettim tabiki sizin fikirlerinizde önemli ama tercihe bağlı olarak İntel içinde ayrıca tavsiyelerde bulunabilirim.

Toplama Masaüstü Pc Önerisi

Umarım memnun kalacaksınız.. Buradaki Tavsiyelerimde sadece kasa fiyatıdır… Ve verdiğim bu ürünlerin fiyatı kur oynaklığından dolayı değişkenlik gösterebilir.. Buradaki paylaşımlar sadece öneri amaçlıdır benden çok daha iyi bilenler hayatlarını bunlara adamış olanlar olabilir … Buradaki temel amaç o fiyat aralığından En iyi makineyi toplamak (F/P)

Giriş Seviyesi Ev Bilgisayarı

FİYAT 1785 LİRA

Bu bilgisayarda orta düzey bir Ev Bilgisayarı kurmak.. Ve de yükseltmeye açık bir şekilde bırakmak.  Anakart’ dan biraz kısarak SSD ile performans arttırabilir. İleride Ekran kartı ve işlemci yükseltmesi yapabilmek adına anakartı iyi tuttum. Burada tercih size aittir.işlemci gayet iyi ve yeterlidir. Ekran kartı orta -alt arasında ve birçok oyunu rahat bir şekilde AÇABİLİR(Kaliteyi düşürmek zorunda bırakabilirsiniz.) Eski (4 -5 yıl öncenin oyunlarını kaliteli oynamak için alabilirsiniz.)

Screenshot_6

ORTA SEVİYE OYUN BİLGİSAYARI  

FİYAT 2458

Bu bilgisayar hem yükseltmeye açık hemde oyunları orta ayarlarda oynamaya açık bir ev bilgisayarıdır.Ayrıca SSD performansı ile sizi bilgisayar doyumunuzu en üst seviyelere çıkaracaktır. Kasada MAVİ IŞIK teması kurduğumdan oldukça şık bir kasanız olacaktır. Ayrıca bütün donanımları kararlı bir şekilde koyduğumdan yüksek performanslara çıkabileceksiniz.Yanına Dvd sürücü koydum bunun sebebi arabasına müzik cd si yapmak isteyen yada ödevleri yazdırmak isteyenler için eski bir alternatif. Bu mavi teması çok hoşunuza gidecektir. Burada isteğe bağlı olarak Ekran kartını yükseltebilirsiniz. Yeni oyunları Full Hd oynarken biraz detayları kısmak zorunda kalabilirsiniz. Ama birçok oyunu rahat bir şekilde oynatacaktır.

Orta Fiyat Aralığı

PERFORMANS BİLGİSAYARI  

FİYAT  3034

Bu bilgisayar görüldüğü gibi tam bir oyun bilgisayarıdır. birçok donanım tam uyumlu bir şekilde koyulmuş vede Ekran kartını orta – Üst arasında konumlandırılmış noktadan seçilmiştir. Fazlasıyla iş görecektir. Kırmızı Işık Teması ile çok ateşli bir oyun keyfini sürmeniz muhtemeldir.

üst performans

Arkadaşlar bunlar benim yılların tecrübeleri olarak kurmuş olduğum bilgisayarlardır. Bunun dışında Bilgisayarlara çok büyük servetler ödemenize gerek yok.. yeni çıkan bilgisayarlar bundan çok çok yüksek performans vereceğini sanmıyorum. İlk bilgisayar hariç diğerlerine SSD koyarak yeni nesil teknolojiye odakladım. Bundan dolayı büyük hız artışları sağlayacaksınız. Overclocklu makineleri önermiyorum. Performans az geldiği takdirde Upgrade etmek daha sağlıklı olur. Hız aşırtma biraz daha heyecan arayanlar içindir. Fps artışı olarak 2-4 kare farkedecektir ki oda size çok büyük kazançlar sağlamadığı gibi elinizdeki parçaları da zarara sokabilirsiniz. Nisan ayı civarında bu fiyatlar mevcuttur. Diğer Mayıs ayı toplama bilgisayar fiyatları ve Haziran ayı da en az bu fiyatlar kadar olacaktır. Kurlar değişkenliğini korusa bile parça fiyatlarındaki kısmi düşüşler bu aylardaki değişkenlikleri finanse edebiliyor.

Farklı öneri ve ihtiyaçlarınız olduğu takdirde size özel bilgisayar toplayabilir fikirlerinizi alabilirim. Yeterli düzeyde bilgisayar için 1500 üstünü gözden çıkarmanız gerekmektedir. Tabiki bunlara monitör ve klavye/fare fiyatları hariçtir.

Monitör Markası olarak AOC,ASUS,DELL,HP,WİEVSONİC,BENQ gibi bilindik markaları almanızı öneririm.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here