Toplama Masaüstü Pc Önerisi

Merhaba arkadaşlar sizlere kurların pahalanması ile sizlere Giriş +Orta + Yüksek  Şeklinde Toplama Kasa tavsiyelerinde  bulunacağım… Bu seviyelendirmeyi yaparken birazda öğrenci arkadaşlarmızın vede dar gelirli ailelerin bütçelerini sarsmadan etkin ve yeterli pc ler toplamayı baz aldım.

Kasa toplama işini İnventus adlı kurumsal siteden yapacağım.  Ticari ahlakını sevdiğim, birçok kullanıcı tarafından saygı görülen bir site olduğundan vede kaliteli markalar ile çalıştığından.. herhangi bir ticari bağım yoktur. Vatan Pc dende bakmak isteyenler bakabilir..

Fiyatları yukarı çekip kampanya yapmış gibi algı operasyonu yapmasından ötürü seçmedim.. ”Tek fiyat Net fiyat!”

Fiyatlar genel anlamda pahalı olduğundan sizlere ekonomik ve kaliteli ürünleri seçmek adına Amd serilerini tercih ettim tabiki sizin fikirlerinizde önemli ama tercihe bağlı olarak İntel içinde ayrıca tavsiyelerde bulunabilirim.


  • Giriş Seviyesi GTA 5 bilgisayarı ( İntel) 

Fiyat ; 1500 Lira

Bu sistemi hazırlarken en ucuz ve işimizi en az 3 sene kadar görebilecek çok fazla maliyetli olmayan İntel işlemci ile hazırladım. Özellikle sistemi hazırlarken Farklı sitelerde video incelemelerine bakarak GTA 5 oyununu ile 25-45-60 Fps ile ayarları değiştirerek Yüksek kaliteden düşüğe doğru Fps yükseltebilirsiniz. Eğer Yanına SSD takarsanız ballı kaymak olacağınıda belirtmek isteriz =). Küçücük olan bu kasanın çok güzel şeyler başaracağına ve bu başarıyı sağlarken sizleri mutlu edeceğine inanıyorum. Ama bu bilgisayarın düşük bütçeli öğrencilerin dostu olacağını belirtmek isterim.

 

 

 

  • ORTA SEVİYE OYUN BİLGİSAYARI

Fiyat ; 1850 Lira 

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayarı toplarken Amd ağırlıklı bir bilgisayar ve Upgrade (Yükseltmelere biraz açık) olan bir konfigürasyon tercih ettim. Dengeli ve ev kullanıcılarına yönelik.Birçok oyunu düşük ve orta ayarda rahatça oynayabileceğiniz bir makinedir. Msi-R7 240 kendim 4gb olanı kullıyorum. oyunlarda şaşırtıcı iyi sonuçlar verebiliyor. çok fazla bütçesi olmayan arkadaşlarımız için bence makul bir kart. Sizi en az 2 yada 3 sene götürecektir. Standart oyunları oynayanlar zaten bu kartın yeterli olacağını bilmektedir.

 

 

 

  • ORTA ÜST BİLGİSAYARI

Bu bilgisayarı toplarken biraz daha uzun ömürlü olması amacıyla bileşenleri dengeli tuttum. Ekran kartı olarak herkese standart oyunlar için yeterli düzeydedir.Ssd tercih ederek yeni nesil makinalarında  olmazsa olmazlardandır. Bu parçalar birleştiğinde ortaya işinizi fazlasıyla görecek sonuçlar çıkacaktır.

 

 

Sizlere elimden geldiğince çok fazla bütçe harcamadan son 10 senelik oyunları rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bilgisayarlar topladım. Umarım memnun kalırsınız. Eğer farklı topladığınız kombinasyonlar olursa bizlere fikir danışabilirsiniz. sa yönelik bilgisayarları hakkında her zaman bili alabilirsiniz.

Şimdiden Keyifli oyunlar dilerim. Bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın