Ana sayfa Rehber Telegram Anlık Mesajlaşma Programı Deneyimlerim

Telegram Anlık Mesajlaşma Programı Deneyimlerim

Whatsapp’ın alternatifi olarak doğan ve gayette başarılı bir şekilde yoluna devam eden anlık mesajlaşma ve anlık paylaşım uygulamalarından olan Telegram uygulaması hatırı sayılır bir kullanıcı düzeyine ulaştı. Fırsattan istifade burada bahsedelim de arada kaynamasın istedim. Hazırsanız başlayalım.

  • Tüm platformlara desteğini sürdüren ve WHATSAPP alternatifi olan Telegram ‘ı sizler için inceleyeceğim.Whatsapp paralı uygulama olduğundan süresi dolduğunda para vermek istemeyen ve tekel olmaması adına farklı yazılımlarda çözümler arayanlar için biçilmiş kaftan..
  • Telegram diğer rakiplerine göre birçok avantajlar sağlarken diğer rakipleri sadece güncellemeler ile ilgi çekmeye çalışıyor.. Telegram daha önceden çıksaydı bundan eminim ki en yakın rakiplerine daha çok fark atacaktı… Telegram aynı zamanda masaüstü uygulaması ile çok rahat bir şekilde sizin iletişimde kalmanızı sağlıyor.

mImTXIFWDdbD9MuPLOcQ0aQAss11AAUGmMJVtB7GLEiWYFIeCW-kt5iZo4FlP_yk8Ld2=h900

  • Telegramın bir güzel yanıda kopyala yapıştır biçimde Video linkini alıp yazışma kısmına yapıştırdığınızda otomatik olarak oynatma simgesi çıkıyor bu sayede yanlış video yollama ihtimalinin kaldırıyor.
  • Telegram aynı zamanda şifreli konuşmalar için birtakım kriptolamalar kullanarak korsan yazılımların sizi engellemesinin önüne geçiyor. Ayrıca zaman ayarlı bir şekilde konuşmalarınızı imha ederek gece vakitlerindeki özel konuşmaların 3. kişiler tarafından kurcalanma suretiyle okunmasınında önüne geçilmiş oluyor.
  • Telegram gerçekten yenilikleri ve birçok kullanım kolaylıkları ile bizi kendine bağlıyor.. Mesela karşı tarafa Slayt dosyası Word dosyası Excel dosyası Pdf gibi birçok uzantıları yollarken projelerinizi kolay bir şekilde karşı tarafa da aktarmış oluyorsunuz.
  • Birde herkes bu Malum yazışma programı olarak Whatsappda ve sizi çevrimiçi gören hemen yazdığı için sıkıntılı bir durum olabiliyor.. Özel kişiler ve Aileler için ayrı bir yazılım ve grup oluşturarak kullanım kolaylığını yaygınlaştırmış oluyorsunuz… Umarım bu program Reklamsız ve üretkenlik politikasını devam eder ve bizleri üzmez.

Telegram Ekran Görüntülerinden Kesitler

LMji4L_Wqf9O9AnpFx_7SNxlmlL5vqTEE9is5S_yyNZnuhReFIxeGGRx-Swvlzq40A=h900

oWZXYTTfyC_olFcuQPnxh0213VZG2Bkw_UKI0u7qx4vE8lkzq60fPRzdBnGa3OvkNX4=h900

p5PbJA3pIM9vjick5gvFfm23nsKPF1rBwMoXz4h68QdsT680hPiwyhlTs0NMGzUeNqw=h900

W_PpbXcnG2nVWykfyQX2_yGTpoBhXZRh8Dc1q2eti5QVgnkk3SrnYJDoM5PEboEW4Q=h900

XVhDv8ihJqifoMRdrm5kT9ZxIEv55ozoYbbd-eOx4aWFIQGIb1F-4Pil4VToamUpsV8=h900

InV9xbxtEBQDilztjNZImvwcCd5VLtf4tmkwD7ajEPLTdcHcVOwM2e6KGKF8knM97P8=h900

Telegram DESKTOP  Uygulaması sayesinde Whatsapp web gibi çağdışı kalmış uygulamadan ziyade daha profesyonal bir yöntem ile iletişimde kalmanız muhtemeldir..

Screenshot_1

Screenshot_10

Telegram Nereden İndirilir?

Android telefonlarınız ve mobil cihazlarınız için buradan rahatlıkla indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here