Ana sayfa Rehber Telefonu Dış Etkenlere Karşı Koruma Yöntemleri

Telefonu Dış Etkenlere Karşı Koruma Yöntemleri

Merhaba arkadaşlar sizlere akıllı telefonların can alıcı durumları önlemleri alınmadığı durumlarda can sıkıcı hale döndürecek hallerinden bahsedeceğim.. Akıllı telefon lar hayatımızın her yerine yerleşmesini ardından bunları da koruyup kollamak adına önlemler almalıyız. Zira yere düştüğünde 300-700 lira arasında telefona göre değişebilen kırılan ekran maliyetleri  doğabiliyor.  

Yada düşürdükten sonra  telefonun kasasının eskisi gibi olmaması hasebiyle telefondan soğumak da pekala mümkündür. CiKimse alttaki durum ile karşılaşmak istemeyebilir…

iphone ön cam değişim fiyatları

  1. Ekran Koruyucu Tempered Cam/ Buff ;   Telefonunuz narin bir  yapıda olduğundan her ne kadar firmalar kırılmaz cam gibi bizlere sunsalarda Gorilla Glass 1,2,3 hiç farketmez hepsi kırılmaya mahkumdur önlem almadığımız sürece.. O yüzden telefonumuzun olmazsa olmazıdır.Bu ürünü her telefoncular satmasada internette marka model yazarak birçok modelinkini bulabilirsiniz.
  2. Bumper ; Cihazınızın etrafını iyi bir şekilde saklamak çeşitli durumlardan korumak amaçlı etrafına sarılabilen metal parçasıdır.Diğer adıyla tampondur.hızlı bir şekilde bir yee yetişmek için koşarken maaşınızın tümünü verdiğiniz bu cihazı korumak adına etrafına sıkıca vidalayıp koruyabilirsiniz. Popüler modellerin ürünleri her yerde satılırken farklı modeller için internetten almanızı tavsiye ederim
  3. Slikon Case Slikon kılıf cihazınıza fazla ağırlığını arttırmadan şeffaf bir görünüm ile hem tasarımını bozmadan korumanızı sağlar. Slikon kılıf ofis ve ev kullanımları için daha idealdir.Dışarıda kullanımlarında ekran açıkta kaldığından yere düştüğünde gereken desteği vermediğinden sizi zor durumda bırakabilir.
  4. Kapaklı  S-Wiev , LG Smart Case .. kılıfları ; Bu tarz kılıflar sizleri maksimumum koruma sağlamazken ; İşlevselliğinizi arttırabiliyor tavsiyem şıklığınızı ön plana alıyorsanız bu ürünü almanız..

Benim bu makalede anlatmak istediklerim bu kadar.. sorularınız için yorumlarınızı bekliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here