Haberler

Telefondan Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Günlük hayatımız giderek mobilize oluyor. Profesyonel yada amatör olarak bilgisayarlarla ilgilenen hariç artık kimse evde bilgisayar başına oturmuyor. Çünkü herkesin elinde bir cep telefonu ve bu cep telefonun içerisinde internet dünyası var. Günlük hayatımıza bu denli oturan cep telefonlarının en büyük faydalarından biride uyumlu mobil uygulamalar sayesinde oturduğumuz yerden uçak bileti alabiliyor olmak.

Dünyanın en ucuz uçak biletleri

Bu yazımızda uygun fiyatlı uçak bileti bulabilme işini çok çok kolaylaştıran hem de bunu cep telefonumuz vasıtasıyla saniyeler içerisinde başarabilmemizi sağlayan harika bir uygulamayı tanıyacağız. Uygulamamızın ismi; SkyScanner.

Skyscanner uygulamasına giriş yapıp kalkış ve varış havalimanlarını seçtikten sonra saniyeler içerisinde en ucuz fiyatlı uçuşu bulabilmek mümkün.

Ayrıca uygulamanın detaylı yapısı sayesinde tek yön, gidiş dönüş, aktarmalı, aktarmasız özelliklerle uçuş filtrelemesi yapmak mümkün. Skyscanner uygulamasına uçuşunuz için bir destinasyon girdiğinizde dünya üzerinde yaklaşık 33 hava yolu şirketinden fiyat tekliflerini sorgulayarak önününüze getirebiliyor.

Aynı zamanda size en uygun gelen uçak biletini bulduktan sonra ilgili havayolu şirketinin resmi sitesi üzerinden güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabiliyorsunuz.

Skyscanner uygulaması bu muhteşem özelliklerinin yanında gideceğiniz yerde otel ve araç kiralama gibi hizmetleride kolaylıkla bulabilmeniz için tasarlanmış.

Dünya gezginleri tarafından çok yoğun şekilde kullanılmaya başlayan mobil uygulama Türkiye’de de günden güne ününü arttırmaya devam ediyor. Yerli gezginlerimizde artık uçuş öncesi en uygun fiyatlı uçak bileti sorgulamalarını bu uygulama üzerinden yapıyorlar.

Bahsettiğimiz mobil uçak bileti uygulamasının Android ve iOS tabanlı platformlar için ayrı ayrı çok stabil ve hızlı çalışan uygulamaları mağazalarda bulunmakta.

Sizlere kolaylık olması açısından uygulamaları cep telefonunuz indirebileceğiniz bağlantıları aşağı tarafa bırakıyoruz.

Android platformlar için Skyscanner uygulamasını telefonunuza yüklemek için tıklayın.

iOS platformlar için Skyscanner uygulamasını telefonunuza yüklemek için tıklayın.

Skyscanner ucuz uçak bileti uygulamasının detaylı kullanımını aşağıda bulunan videomuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

SkyScanner İletişim Bilgileri, Telefon Numarası

Yazışma Adresi

Skyscanner Ltd
Quartermile One
15 Lauriston Place
Edinburgh EH3 9EN
United Kingdom

Ofisler

İngiltere, Singapur, Ispanya, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Macaristan, Bulgaristan

BK Şirket Numarası

04217916

KDV Kayıt Numarası

GB 208148618

Kayıtlı Ofis

Skyscanner Limited
Floor 6, The Avenue,
1 Bedford Avenue,
London,
WC1B 3AU

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top