Ana sayfa Android Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir?

Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir?

Günümüz dünyasında akıllı telefonların giderek yaygınlaşmasıyla birlikte teknoloji her gün önümüze bir yenilik daha koyabiliyor. İnsan hayatında bazen öyle telefon görüşmeleri oluyor ki karşı tarafın yada sizin kullandığınız kelimeler yada kurduğumuz cümleler adli olaylara ışık tutabilecek deliller olarak ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Elbette ki telefon görüşmesini kaydederken amacınız bu kadar ciddi durumlar olmak zorunda değil. Eğlence amaçlı, arkadaşlarınızla şakalaşma amaçlı olarak da telefon görüşmesi kaydı yapabilirsiniz. Hal böyle olunca bu işi ciddi seviyede yapabilecek en iyi uygulamayı edinmelisiniz. Android ve Apple Store’da zilyon tane çöplük uygulama bulabilirsiniz. Ama ben sizin için en hafif ve en etkili arama kaydedici uygulamayı buraya yazayım da, mesele benden çıksın.

Screenshot_1

En iyi telefon görüşmesi kaydeden uygulama hangisi?

Uygulamanın tam adı “Call Recorder” aslında ancak bir anda hatırı sayılır seviyede alıcısı artınca, özellikle Türkiye’de, Türkçe’ye çevirme ihtiyacı hissetmişler. Şu anda Google Play’de ismi “Arama Kaydedici” olarak gözükmekte. Logosundan rahatlıkla tanıyabilirsiniz.

call recorder nasıl kullanılır

Peki neden bu uygulama?

1-) Telefonunuzu fazla yormuyor.
2-) Pro sürümünü almadan rahatlıkla ihtiyacınıza cevap verebilecek seviyede.
3-) Dropbox vb. bulut entegrasyonu ile görüşmelerinizi yedekleyebiliyorsunuz.

telefon kayıt etme uygulaması
İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Unutmadan tavsiye ettiğim uygulanın İos sürümü henüz mevcut değil. Ben bu yazıyı gönderdikten sonra çıkarsa haber veririm. Uygulamayı buradan edinebilirsiniz.
Hepsi bu kadar. Saygılarımla…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here