Sygic Gps Navigation 15.0.8 Türkçe

Merhaba arkadaşlar malum yaz vakti geldi. Hepimiz bir yerlere gitme çabası içerisindeyiz. Yola çıkarken yanımıza almamız gereken ürünlerden bir tanesi navigasyon cihazlarıdır. Lakin onca eşyanın yanında bazen bu cihazı gözardı edebiliyoruz veyahut almayı külfetten sayabiliyoruz. Şimdi sizlere mobil cihazlar için geliştirilmiş , Akıllı telefonları ve Araç navigasyon multimedia cihazları için tam uyumlu kullanılabilen Sygic yazılımını kısaca tanıtacağım. Sygic işlevini çok iyi bir şekilde yaparken inovatif uygulamarı ile araç içinde daha fazlasını isteyenler için iyi bir seçenek sunuyor.

  • Üretken seçeneklerden bir tanesi HUD (Head Up Display) yani telefon ekranını cama yansıtarak sanal bir Hud elde edebiliyorsunuz.Bu hud ile birlikte Hızınızı öğrenirken Navigasyon yönlendirmelerini aynı ekrandan alabiliyorsunuz. Buda gece vakti dikkatinizi yola vermenizi sağlıyor.

 

 

  • 1414269960_hfzmv-strucne_sygichud
  • sygic-hud
  • download

Sygic Gps Navigation 15.0.8 Türkçe + Ses TTS Full Sürüm indir

Android İçin Yön Bulma Uygulaması
Sygic: GPS Navigation, mobil cihazda yer alan GPS donanımını kullanarak harita desteği ile gidilecek yeri tarif edebilen bir yön bulma uygulamasıdır.

Türkiye’nin yaklaşık %70’ini haritalandırmış olan geliştiriciler, bu sayede Türk kullanıcılara da hizmet verebiliyor. Sesli olarak komutları ifade edebilen uygulamayı Türkiye’de kullanmak için kurulumun ardından Türkiye harita paketini indirmek gerekiyor. 3 boyutlu olarak haritalandırılmış yolları ekrana taşıyan uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de TomTom haritalarını desteklemesidir.

Batarya gücünün zayıf olduğu mobil cihazlarda dikkatli kullanılmasını tavsiye ettiğimiz Sygic: GPS Navigation, alanında en başarılı yön bulma ürünlerinden biri.

Öne çıkan özellikleri:
* En yüksek kalitede TomTom haritaları
* Sadece GPS ile çalışır, normal kullanımda internet gereksinimi yoktur
* Sapak sapak sesli yardım ve uyarılar
* Yol hakimiyetini arttırmak için cadde ve sokak isimleri seslendirmesi
* Ziyaret etmek istenilen yerleri listeleyebilme
* Hız limiti
* Hız kamerası ve uyarılar

Bir cevap yazın