Steam Çılgın Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Dünyanın merak ile açıklanmasını beklediği Steam çılgın oyun ödülleri kazananları resmen belli oldu. Dijital orijinal oyun satışı konusunda rakamları çok ciddi anlamda arttıran ve insanlara kolaylıklar sunan Steam, zaman içerisinde bütçeyi iyice rahatlattığından dolayı zaman içerisinde ödül dağıtarak da gündemde kalma yoluna gitmeyi başardı.

Satış rakamlarını artık online ortamdan çok daha rahat bir şekilde takip etmemize yardım eden sistem Steam, çılgın isimlere sahip olan ödüllerini sahiplerine tamamen gerçekçi olarak sundu ve gerçekten soru işareti oluşturacak herhangi bir sorun da ortaya çıkmadı. Adil bir ödüllendirme sistemi olmuş. Şimdi listeyi sizlere sunarak bu anlamda ödülleri görmenizi sağlamak istiyoruz.

Steam Oyun Ödülü Kazananlar Listesi

Adamlar tamamen aykırı gidiyor eyvallah. Ancak bu kadar da enteresan ödül ismi olur mu? Yapıyorlar ve oluyormuş demekten başka çaremiz yok. Resmi olarak açıklanan liste aşağıdaki gibidir;

 1. Sarılmaya En Çok İhtiyacı Olan Kötü Adam Ödülü: Portal 2
 2. Ben Bu Oyunun Ödül Kazanmadan Önce de Güzel Olduğunu Düşünüyordum
 3. Ödülü: Euro Truck Simulator 2
 4. Zamanın Eskitemediği Ödülü: The Elde Scrolls V: Skyrim
 5. Sadece 5 Dakika Daha Ödülü: Counter Strike: Global Offensive
 6. Dostum, vay canınaaaaa! Ödülü: GTA 5
 7. Oyun İçinde Oyun Ödülü: GTA 5
 8. Ağlamıyorum, Gözüme Bir Şey Kaçtı Ödülü: The Walking Dead
 9. Bir Çiftlik Hayvanının En İyi Kullanımı Ödülü: Goat Simulator
 10. Bum Bum Ödülü: Doom
 11. Sevgi / Nefret İlişkisi Ödülü: Dark Souls 3

Listeye baktığımızda çok da fazla “LA BU OLMAMIŞ” diyeceğimiz bir derecelendirme yok diye düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsanız yorumlarda iletin, gelsin. Üzerine konuşalım.

Bir cevap yazın