State of Decay 2 Oyunu E3 2017’de Olacak

Undead Labs şirketi tarafından ilk olarak 2013 yılında geliştirilen oyunun merakla beklenen yeni sürümü State of Decay 2 ile alakalı olarak yeni haberler resmi olarak internet üzerinde ki teknoloji platformlarına düşmeye başladı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde oyun sistemlerinde yaşanan gelişmelerin en büyük örneklerinden birisi olan bu oyun, fuarlarda yer almaya başlayacak.

E3 2017 fuarı kapsamında yer alacak olan ve tanıtımının tüm seçenekleri ile yapılacağı oyunun mükemmel grafikleri ve kurgusu herkesi kendisine hayran bırakacak niteliğe sahip durumda. Zombi konseptli bir oyun olarak Resident Evil serisinin pabucunu dama atmasını beklediğimiz oyunun tanıtım videosu da internet üzerinde izlenme rekorları kırıyor demek yanlış olmaz sanırım.

İlk sürümü ile birlikte çok ciddi bir kesimi etkisi altına alan ve zaman içerisinde ikincisi merak ile beklenmeye başlayan bu oyun yine çeşitli platformlar için geliştirilerek insanların beğenisine sunulacak. Microsoft Windows (PC), XBox One ve XBox 360 konsolları için geliştirilen bu oyunun PlayStation 4 sürümleri için gelip gelmeyeceği ise hala merak konusu.

E3 2017 kapsamında her türlü detayı ile tanıtılmasını beklediğimiz oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde de satışa çıkarılacağına dair haberler internet üzerinde çok ciddi kesimler tarafından dile getiriliyor. Neler olacağını yakın bir gelecekte bekleyip görme şansına sahip olacağız.

Bir cevap yazın