Spotify Premium Fiyatlarına Zam Geldi

Dünyanın en popüler müzik dinleme sistemlerinden birisi olan Spotify Premium fiyatları ile alakalı olarak geçtiğimiz gün bir güncelleme yapıldı ve fiyatlara zam geldi. Zaman içerisinde insanların MP3 ihtiyaçlarını illegal yoldan değil de legal yoldan çok daha geniş kapsamlı bir kütüphane kullanarak değerlendirme şansı sunan bu uygulama çok ciddi anlamda fark yarattı.

Spotify 2017 fiyatları üzerinde yapılan bu güncelleme ile birlikte aslında küçük rakamlar döndüğünden dolayı ciddi diyebileceğimiz bir zam uygulanmış ve bu durum kullanım oranlarına ne derece yansıyacak bunu yakın bir zaman dilimi içerisinde internet üzerinde açıklanacak veriler ile birlikte inceleyebilme şansına da sahip olacağız.

2017 Spotify Premium Güncel Fiyatları

Şubat 2017 itibari ile güncellemenin resmi olarak hayata geçeceğini öncelikle söylemeliyiz. Dolar kurlarının aşırı hareketliliğini fırsat bilen şirket, bu anlamda ciddi bir oynama yaratmış durumda ki sizlerde bunları fiyatlardan anlayabileceksiniz. Aşağıda eski ve yeni fiyat karşılaştırmasını görerek bu anlamda bilgi edinebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

  • 9.99 TL’lik Paket -> 13.99 TL
  • 14.99 TL’lik Paket (Spotify Aile) -> 20.99 TL

Bu da demek oluyor ki dolar fiyatlarının zaman içerisinde yükselişini devam ettirmesi demek, birçok hizmet için bizlere sıkıntı yaratabilir. Spotify kullanıcıları için dikkat. Bu konu önemli arkadaşlar, peşini bırakmamanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın