Spor Toto Süper Lig Maçları Bu Haftasonu Şifresiz

Geçtiğimiz aylarda Katar’a satılan ve adı resmen beIN Sports Türkiye olan Lig TV, yıllardır ismi ile sürdürmüş olduğu yayın hayatında artık resmen yeni bir döneme giriyor. Spor yayıncılığı konusunda dünya devi şirketlerden birisi olan beIN Sports, bundan böyle Lig TV’nin yeni adı resmen tüm platformlara uygulanmış durumda.

Lig TV kanallarının tamamının ismi beIN Sports, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3 ve beIN Sports 4 olarak değiştirildi. Aynı zamanda bu değişiklik dün gece Facebook hesaplarına da resmen uygulandı ve isim değişikliği gerçekleştirildi. Şirket, aynı zamanda bu haftasonu Türkiye’ye bir de hediye sunuyor. Ciddi anlamda mutlu olacağınız bir haber.

Bu Haftasonu Lig Maçlarının Tamamı Şifresiz Verilecek

beIN Media Group, isim değişikliğini resmen gerçekleştirdi ve ülkemiz pazarında adını resmen duyurmak adına somut adımlar atma yoluna gitti. Ülkemiz pazarında kendisini daha iyi pazarlama amacı içerisinde olan beIN Media, ülkemizdeki tüm futbolseverler’ê de ciddi anlamda memnun olacakları ve yüzlerini güldürecek bir haber verdi.

Ligin ikinci yarısının bu haftasonu başlıyor olması güzel bir şey. Şirket, bu haftasonu bütün takımların lig maçlarını şifresiz olarak herkesin izleyebileceği şekilde yayınlayacağını açıkladı ve bu anlamda çok ciddi bir şekilde fark yarattı. Bu haber eminiz ki herkesi memnun edecek. Şifresiz lig maçı yayını bu haftasonu tüm receiver’lardan izlenebilecek.

Bir cevap yazın