SONY CDX-G1150U Cd Çalar

Merhaba arkadaşlar SONY Firması  CDX-G1150U adında Cd çalabilen standart araç kullanıcıları için üretmiş olduğu cihazı tanıtacağım.SONY CDX-G1150U cihazı kalitesi sesi ile kullanışlı tasarımı ile hem göze hem kulağa hitap etmektedir. Bu CD alıcısıyla arabanızdaki sesin kontrolünü elinize alabiliyorsunuz. Ayrıca CD’lerle MP3’lerde 55 W x 4 maksimum güç çıkışı sağlayabiliyorsunuz. USB ile akıllı telefonunuza veya Walkman®’inize hızlıca bağlayabiliyor ve aracınızın her yerini saran sesle favori şarkılarınızı dinleyebiliyorsunuz. Mega Bass, ritmi artırırken aydınlatmalar da karanlıkta kullanımı kolaylaştırıyor..

autoestereo-sony-mod-cdx-g1150u-con-lector-de-cd-y-usb-449001-MLM20264032154_032015-F

SONY CDX-G1150U Ses Kalitesi 

Ses kalitesi  ve ayrıntılar mükemmel .bas vereceğim diye müziği boğmuyor. Gerçek ve temiz bas istiyorsanız mutlaka Subwoofer & Amfi kullanmalısınız.

 Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim Müzik diye 128.kpbs düşük bitrate li müzikleri koyarsanız sadece basit bir tını kuyudan gelen sesi duyarsınız. Yapmanız gereken – kaliteli müzik kaynağına ulaşmak ve USB Belleğinize kopyalamak. Ayrıca Torrent ile de yabancı müziklerin albümlerini indirmek mümkündür.

 Kaliteli  ve Temiz ses için SONY CDX-G1150U işinizi fazlasıyla görecektir. O meşhur  bilinen markanın basları bundan daha güçlü gibi görünsede boğulma oranı çok daha fazla  bu yüzden müzikten daha az keyif almanız muhtemeldir. Sony nin ses kalitesi  pahalı sistemlere daha çok benziyor. 4*55 Watt ses çıkışına sahip Bu ürünü 16cm küçük olmamak kaydıyla 4 tane Sony Hoparlör ile kullanmanız çok fark edecektir.. İso soketi olan araçlara montajı 5 Dakika içerisinde bağlanacaktır. 4 hoparlör +1 Teyp yeter diyenlere çok bile gelecektir.İsteğe bağlı olarak Subwoofer olarak kendinden Anfili AktifBasslı   Alpine Swe-815  fazlasıyla yetecektir. ayarları sade sesi güzel ses gücü yeterli bir cihaz arıyorsanız. şiddetle öneririm

maxresdefault

Kullanım Kolaylığı

SONY CDX-G1150U Kullanması daha kolay Radyo ayarı ve hafizaya alma Quick Browzer klasör-parça değiştirme oldukça kolaydır. ZAPPİN™ (Sony’Nin geliştirdiği müziklerin intro/ortası/ gibi son kısımlarını hızlıca şarkı seçmemize yarayan bir mod) Ayrıca yanında verilen  uzaktan kumandası (Rmx-211 sayesinde yol hakimiyetini dağıtmadan kolaylıkla parça  değiştirebiliyorsunuz.Ayrıca sonradan takılmak üzere Direksiyon kumandası da alabilirsiniz.

Ayrıca seyir halinde giderken Aux ,Fm Radio Mp3 kaynaklarındaki farklı ses tonlarını eşitlemek adına AVL sistemi bulunur.Özellikle farklı FM istasyonlarındaki ses farklılıklarının bu şekilde önüne geçilmiş olunur.

Geliştirilmiş Stereo alanı sayesinde (Digital Clarity Tuner) sinyal kaynağına uzak olunsa bile Dahili yükselticisi sayesinde Mono sesten Stereo sese doğru geçiş kolaylığı olacaktır.Daha net almanız mümkünleşecektir.

Sony’nin yanına aracınızın stok kağıt hopörlorleri yerine daha orta seviye Sony hoperlör almanızla birlikte çok güzel bir uyum sağlayacaktır.


ÖZELLİKLER 

USB MP3 WMA PLAYER
LCD ekran Digital Media Player,

CD PLAYER

Ön USB

MEGA BASS

Telefonlar için ön Aux-In,

Quick-BrowZer ve Müzik Çalma
Full Fonksiyonlu  uzaktan kumanda

ÇİFT ANFİ ÇIKIŞI

4X55 Watt Çıkış Gücü

Kumandalı

SONY CORPORATION (MADE IN THAİLAND)

SONUÇ

Bu cihaz orta bütçeli kişiler için Cd çalar özelliğinden mahrum kalmamak üzere çoğu eski aracın Stock teyplerinden daha çok özellik sunarak size ayrı  bir keyif katacaktır.Tercih edilebilir şık bir üründür piyasa fiyatı 235-280 arasında değişmektedir.

Soru Ve Merak ettikleriniz için aşağıya yorum bırakınız.

Bir cevap yazın