Snapchat Nasıl Kullanılır Videolu Anlatımı Yayınlandı

Dünyanın en çok araştırılan konulardan birisi olarak dikkat çeken Snapchat kullanımı hakkında bizzat üretici şirket insanların bu anlamda bilgi sahibi olabilmesi için bir video hazırlama yoluna gitti. Dünya genelinde en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Snapchat, indirme ve silme oranlarında da en yükseklerde yer alan uygulamalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

İnsanlar, uygulamayı ilk indirdikten sonra çok fazla anlamadıklarından dolayı kısa bir süre dilimi içerisinde uygulamayı siliyorlar ve hal böyle olunca ortaya çıkan sorun, Snapp Inc. şirketini oldukça sıkıntıya sokmuşa benziyor ki bu anlamda somut bir adım atarak insanlara en detaylı şekilde uygulamanın kullanımını anlatan bir video hazırlama yoluna da gitmiş durumdalar.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Snapchat Product Overview ismi ile yayınlanan bu video kısa bir zaman dilimi içerisinde izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Video yaklaşık 8,5 dakika sürüyor ve bu süre zarfı içerisinde uygulamanın kullanımı ile alakalı olarak merak ettiğiniz her türlü detay siz değerli kullanıcılara sunuluyor. Uygulama ile alakalı olarak kafanızda en ufak bir soru işareti dahi kalmıyor.

Yeni başlayanlar için karmaşık bir uygulama olan Snapchat nasıl kullanılır sorusunun videolu anlatımı sayesinde silme oranlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde gözle görülür şekilde düşürülmesi hedefleniyor. Ne kadar etki edeceğini ise hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın