Ana sayfa Rehber Snapchat Hikayeyi Tekrar İzleme

Snapchat Hikayeyi Tekrar İzleme

Bir arkadaşımız bize bir Snap gönderdiğinde onu o anda dikkatimizin başka bir şeye kayması yada farklı bir sebepten dolayı kaçırabiliyoruz. Çünkü Snapchat bu iş için çok kısıtlı zaman veriyor. Yalnızca birkaç saniye içerisinde Snap’i izleyip geçmemiz lazım. Bu gerçekten can sıkıcı bir durum. Zaman zaman bize gönderilen bir Snap’i izleyemeden kaçırabiliyoruz. Neyse ki bunun bir çözümü mevcut.

Eğer size bir Snap geldi ve onu kaçırdıysanız farklı bir Snap’i izlemediğiniz sürece kaçırdığınız gönderiyi yeniden oynatabilirsiniz. Ancak Snapchat’ten ayrılırsanız yada başka bir Snap açarsanız bunun haricinde uygulamada başka bir şey yaparsanız, kaçırdığınız Snap’i tekrar görme şansınızı kaydersiniz.

Bir Snap bir kere görüntülendikten sonra aşağıdaki gibi görünecektir (en üstte)


Tekrar izlemek istediğiniz Snap’in üzerine dokunup basılı tutarsanız yeniden yüklenir. Arkadaşınız size birden fazla Snap gönderdiyse bile hepsini görüntüleyebilirsiniz.

Snap’ı yeniden oynattığınızda simge yeniden değişir. Ve tekrar izlediğiniz Snap ile ilgili gönderen arkadaşınıza bir bilgilendirme gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here