SamsungWA Resmi E-Ticaret Sitesi Türkiye’ye Açıldı

Samsung resmi e-ticaret sitesi olarak bilinen ve daha önce ülkemizde yayın yapmayan SamsungWA, yapılan girişimlerin ve altyapı çalışmalarının ardından ülkemiz için de kullanıma açıldı ve bu anlamda yepyeni bir e-ticaret sistemine daha ulaşmış olduk. Bildiğimiz gibi ülkemizin en çok satan markalarından birisi de Samsung olarak dikkatleri çekiyor.

SamsungWA, yıllar önce açılan ve dünyanın birçok büyük ülkesinde resmi olarak online satış hizmetlerini yürüten bir web sitesi olarak dikkatleri çekiyordu. Son birkaç sene içerisinde ülkemizde online alışveriş kavramına olan ilginin çok daha ciddi bir şekilde artması ile birlikte Samsung artık ülkemiz pazarına e-ticaret anlamında da girme yoluna gitti demek yanlış olmaz sanırım.

Samsung markasının sadece bilgisayar ve akıllı telefon sistemlerine yönelik değil, birçok farklı beyaz eşya ya da günlük kullanım sistemlerine yönelik olarak üretim yaptıklarını da net bir şekilde biliyoruz. Bu aşamada özellikle üzerinde durmamız gereken konu ise şirketin bu anlamda ülkemiz pazarına online olarak da girmesi.

SamsungWA ile birlikte artık sizlerde bu markanın hangi ürününü almak istiyor iseniz online internet sitesinden kapınıza kadar piyasa fiyatından yüksek olmayacak, aksine indirimli olacak bir şekilde sipariş edebilme imkanına da sahip olabileceğinizi kesinlikle ama kesinlikle unutmayın.

Bir cevap yazın