Samsung’un Gear S3’ün Özellikleri Nedir?

Girdiği her alanda teknolojileri ile marka değerini arttırmaya devam eden Samsung firması yeni giyilebilir teknolojisi Gear S3’ü müşterileri ile buluşturmaya hazırlanıyor. İşte Samsung Gear S3’ün merak edilen özellikleri ve detaylar.

SAMSUNG INTEL FİRMASI İLE BİR KONSORSİYUM KURDU
Samsung akılı saat pazarında baskıcı gücünü hissettirmeye devam ederken bir işlemci devi olan İntel ile de Samsung Gear S3 için bir konsorsiyum kurdu. Buna göre İntel mühendisleri ile ortak geliştirdikleri ve Tizen adını verdikleri işletim sistemi ile Gear S3’e farklı bir soluk kazandıran Samsung, Gear S2’de yakaladığı yüksek satış rakamlarını, katlayarak Gear S3’e de yansıtmak istiyor.

GEAR S3’ÜN FRONTİER VE CLASSİC OLMAK ÜZERE İKİ FARKLI MODEL TASARIMI OLACAK
Samsung Gear S3’ü Frontier ve Classic olmak üzere iki farklı model tasarımı ile kullanıcılarının hizmetine sunacak. İki farklı tasarımda da herhangi bir fiyat farkı olmayacak. 1.3 İnçlik ekranı ile kullanıcılarının karşısına çıkan Gear S3, 260×360 piksel çözünürlüğe sahip olacak ve Super AMOLED teknolojisini de içinde barındıracak. Ayrıca 1 Ghz hızında çalışacak olan Samsung Gear S3, çift çekirdek işlemci, 768 MB sistem belleği, 4 GB dahili veri kapasitesi ile de yeni nesil saatlerde tatminkar bir seviye de yer alacak.

Bir cevap yazın