Samsung Quantum Dot Curved Oyuncu Monitörü Efsanesi

Bugün sizlerle birlikte Samsung Quantum Dot Curved oyuncu monitörü ile alakalı olarak bir inceleme yapacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Ülkemiz genelinde zaman içerisinde oyuncu bilgisayarlarına yönelik olarak atılan adımların niteliği o kadar ciddi bir duruma geldi ki bu anlamda Samsung markası da kendisini geliştirdi.

Samsung oyuncu monitörü konusunda geliştirdiği bu yeni ürünü ile birlikte piyasada çok ciddi anlamda fark yaratacak gibi görünüyor ki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ayak uydurmayı başaran Samsung, Quantum Dot Curved monitör ile birlikte yepyeni bir görüntü deneyimini sizlere sunma yoluna gidecek.

Samsung Quantum Dot Curved Teknik Özellikleri

Boyut anlamında standartların üstünde bir monitör olarak dikkatleri çekecek olan bu ürünün renk anlamında da devrim yaratması son derece olası bir seçenek olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Cihaz CES2017 fuarı bünyesinde tanıtılacak ancak teknik özellikleri anlamında sizlere bilgileri sunmak istiyoruz.

  1. 27 ve 31.5 inç Boyut Seçenekleri
  2. 178 Derece Görüş Açısı
  3. %125 sRGB Renk Kaplaması
  4. 2560×1440 Piksel WQHD Çözünürlük

seçenekleri ile birlikte sınıfının en iyi oyuncu monitörü olarak dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Daha yeni seçenekler kısa bir zaman dilimi içerisinde sitemizde olacak.

Bir cevap yazın