Ana Sayfa İncelemeler Samsung Gear S3 Türkiye Pazarına Girdi! İşte Gear S3’ün Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Gear S3 Türkiye Pazarına Girdi! İşte Gear S3’ün Özellikleri ve Fiyatı

Paylaş

Birçok alanda ürettiği teknolojiler ile küresel anlamda marka değerini arttırmaya devam eden Samsung, giyilebilir teknolojilerine olan yatırımlarını müşterileri ile buluşturuyor. Peki, Türkiye pazarına henüz yeni giriş yapan Gear S3’ün özellikleri nedir? Gear S3’ün Türkiye’deki satış fiyatı ne olarak belirlendi. Merak edilen tüm detaylar haberimizde.

GEAR S3’DE ANALOG SAATLERDEN İLHAM ALINILDI
Samsung mühendisleri giyilebilir teknolojileri olan Gear S3’de analog saatlerden ilham aldı. Gelişmiş teknolojileri ile entegre şekilde çalışan S3, bugüne kadar görülmemiş farklı tasarımıyla da kullanıcılarını cezbediyor. Toplamda 16 milyondan fazla rengi içerisinde barındıran Gear S3, Zaman Açık Ekran özelliği ile de müşterilerinin ekran kararma problemini çözmeyi hedefliyor.

TÜRKİYE SATIŞ FİYATI OLARAK 1.299 TL BANDI BELİRLENMİŞ
Samsung mühendisleri Gear S3 modelinde kullanıcılarının telefonları yanında olmasa dahi konum hizmeti vererek, müşterilerinin güvenliğini maksimum düzeyde tutmaya çalışıyor. Türkiye’deki satış fiyatı 1.299 TL olarak belirlenmiş giyilebilir teknolojinin nasıl bir satış trendi yakalayacağı ise şu anda merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here