Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Ön İnceleme Videosu Yayınlandı

Kısa bir zaman dilimi içerisinde tanılacak olan Samsung Galaxy S8 ile alakalı olarak detaylar merak ile beklenirken internet üzerinde yayınlanan bir ön inceleme videosu ile birlikte ortaya çıkarılan seçenekler de ayrıca ilgi çekiyor. Samsung markasının her geçen gün büyümesi, yeni modellere olan ilgiyi de bir o kadar ciddi şekilde arttırıyor diyebiliriz sanırım.

Samsung Galaxy S8 ön inceleme videosu Youtube üzerinde sızdırıldı ve bu anlamda bilgi sahibi olmamız sağlandı. Donanım ve kasa tasarımı anlamında farklı seçenekleri sizlere sunacak olan Samsung markasının bu ürün ile birlikte çok ciddi anlamda fark yaratan bir unsur olduğunu da söyleyebiliriz. Video aşağıdaki gibidir.

Cihazların farklı renk seçenekleri ile birlikte de sunulması ayrıca dikkat çeken bir unsur. Dokunmatik teknolojileri ile birlikte de Samsung markası ile Apple markası arasındaki kıyasıya rekabet yine ön plana çıkaran unsurlar arasında olacak. Oval kenarlı ekran modası yine bu yeni telefon modeli ile birlikte sorunsuz bir şekilde devam ettirilecek gibi görünüyor.

Super AMOLED ekran modelinden vazgeçmeyen Samsung markası, QHD ekran modeli ile birlikte çözünürlük anlamında da herkesin beklemiş olduğu o ilgi çekici görüntü modelini insanlara sunacak. Teknik özellikleri ile alakalı olarak yenilikleri yakın bir zaman dilimi içerisinde inceleyebileceğiz.

Bir cevap yazın