Samsung Galaxy S8 MWC 2017’de Olacak

Dünya genelinde merak ile beklenen Samsung Galaxy S8 modeli husunda beklenen haberler kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda yayıldı ve Samsung markası bu konu ile alakalı olarak açıklama yaparak aslında modeli bekleyenlere de ciddi anlamda mutlu olacakları bir haber vererek gündemi belirleyen şirket oldu diyebiliriz.

MWC 2017 geliyor ve fuar içerisinde tanıtımı yapılacak olan cihazlar ile alakalı olarak seçenekler netleşiyor. Samsung Galaxy Tab S3 modelinin tanıtılacağını açıklayan ve hemen arkasından bu model ile alakalı olarak da bir haber yayınlayan Samsung markası, gündemi çok ciddi anlamda belirleyen bir şirket olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S8 Tanıtım Videosu MWC 2017’de

Samsung kanadından yapılan bir atılım ile birlikte cihazın tanıtım videosunun resmi olarak MWC 2017 bünyesinde olacağı haberleri doğrulandı. Cihazın tüm seçeneklerini şu aşamada tanıtmaktan kaçınacak olan Samsung şirketi, tanıtım videosu ile birlikte telefonun kasa tasarımı ve kullanımını içeren yenilikleri bu video içerisinde tüm katılımcılara sunma yoluna da gidecek.

Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri ile alakalı olarak hususları belirleyebilmek için ise bir süre daha beklemek zorunda kalacağız gibi görünüyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak da yenilikçi fikirleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın