Ana sayfa Rehber Samsung Cep Telefonu Ekran Fiyatları

Samsung Cep Telefonu Ekran Fiyatları

Bildiğiniz gibi bu akıllı telefonları kullanmaya başladıktan sonra en fazla yaşadığımız sorun ekran kırılması, cam patlaması gibi ürkütücü sonuçlar oldu.  O kadar para veriyorsunuz alırken sonra ilk darbede paramparça oluyor. Oldukça sinir bozucu. Peki olan oldu telefonumuzun ekranı kırıldı yada patladı, ne yapmalıyız? Öncelikle anlamanız gereken şey, telefonunuzun ekranı mı zarar gördü yoksa sadece ön camı mı? Bunu nasıl anlarsınız buna bakalım.

samsung galaxy ekran fiyatları

Cep Telefonlarında Ön Cam Çatlaması ve Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır?

Ön yüzü hasar görmüş cep telefonunuzda ekran görüntüsü mevcut ve dokunmatik çalışıyorsa bu iyi haber sadece cam değişmesiyle yırtabilirsiniz. Ancak Ekran görüntü yoksa ve dokunmatik çalışmıyorsa malesef büyük bir maddi gider sizi bekliyor. Çünkü ekran değişimi, cam değişimine oranla oldukça pahalı.

Cam Çatlaması ve Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Öncelikle şu konuda anlaşalım; Samsung firması bu tarz sorunları hepsine Kullanıcı  Hatası gözüyle bakar ve kesinlikle garanti kapsamına dahil etmez. Garanti süresi devam eden cihazınızı garantiye gönderdiğinizde ekranını değiştirmek için için sizden para talep ederler. Eğer ücreti karşılığında garantiye ekran değişimi yaptırırsanız garantiniz hiçbir şekilde bozulmaz.

samsung cam kırılması garanti kapsamına girer mi

Hasar Gören Ekran Ne Kadara Değişir?

Samsung’un camları arkasındaki dokunmatik işlemi sağlayan parçayla birleşiktir. Garantiye gönderdiğinizde cam ve camın altındaki parça birlikte değiştirilir. Herhangi bir telefoncuda sadece camını 100-150 tl gibi bir ücretle değiştirmek mümkün ama bu telefonunuzu garanti dışında bırakacaktır. Size önerim eğer garantinizin bitmesine az kalmış yada yarısına gelmişseniz herhangi bir telefoncuda camınızı değiştirmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Servis en az 450tl civarında bir ücret isteyecektir.

Modele Göre Samsung Cihazlarda Cam Değişim Fiyatları

S3 110 TL

S4 149 TL

S5 199 TL

Note 149 TL

Note 2  149 TL

S3 Mini 89 TL

Modele Göre Samsung  Ekran Değişimi Fiyatları

S3 310 TL

S4 360 TL

S5 480 TL

Note 2  420TL

Note 3 550TL

Yukarıdaki fiyatlar piyasada Samsung marka cihazlar için orjinal cam ve ekran değişmesi için söylenen fiyatlardır. Bulunulan şehir ve bölgeye göre farklılıklar gösterecektir. Cep telefonunuzun ekranı henüz kırılmadıysa yada yeni alacağınız telefonun ekranı kırılmasın istiyorsanız burayı mutlaka inceleyin.

Arama Tags – Etiketler

Kırık ekran tamiri fiyatı, samsung ekran fiyatları, samsung j7 ekran kırıldı garanti, telefon kırık, iç ekran kırılması ne kadar, telefon cam değişimi.

61 YORUMLAR

  1. telefonum s4 ekranı kırıktı çalışıyordu mükemmel en sonunda kardeşim yere düşürdü ekran gitti rengarenk çizikler geldi acaba lcdmi kırıldı kırıldıysa ne kadara yaparlar?

  2. merhabalar c5 marka telefonum var mzik dinlerken ekranı gitti garantiye yooladım sözde oldu sözm ona ekran yine gitti tamirci ana ekranın gittiğini söyledi düşme hiç olmadı sadece arka kamera kırık 600tl istiyorlar cok pahalı değil mi yapabilecegim başka bişi var mı yardımcı olursanız sevinirim…

  3. Merhaba hocam ben şeyi merak ediyorum telefonun ön camları aksesuar yani işlevsiz mi, Dokunmatik ile bir alakası var mı ? teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here