Ana sayfa Rehber Sahte Arama Nasıl Yapılır?

Sahte Arama Nasıl Yapılır?

Zaman zaman “Biri arasa da şu masadan kalksam” cümlesini kurduğunuz mutlaka olmuştur. Sahte arama işleri akıllı telefonlar öncesi dönemde Samsung‘un kırmızı kapaklı telefonunda başladı. Telefonun kendi menüleri yardımıyla sahte arama yapabiliyorduk. Zaman içerisinde akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte iPhone ve Android cihazlarda sahre arama yapmak için uygulama kullanmak zorunlu hale geldi.

Cep telefonunuzdan kendi kendinizi aramak için kullanabileceğiniz uygulamaları bu yazımızda detaylı bir şekilde incelemek istedik. Cep telefonunuzdan sahte arama yapmak için yapmanız gerekenler son derece basit. Hazırsanız başlıyoruz.

iPhone’da sahte arama yapmak için yapılması gerekenler?

App Store üzerinde birçok fake arama yapmanızı sağlayacak uygulama mevcut. Bu uygulamaların bazıları ücretli iken bazıları ücretsiz olarak bulunuyor. iPhone serisi cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz kendi kendini aramak için en iyi uygulamayı bulana kadar birçok uygulama denedik.

iOS platformunda kullanabileceğiniz en iyi sahte arama uygulaması “Fake Call” isimli uygulama. Uygulamayı App Store’dan indirmek için Fake Call‘a tıklayabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay hemen kendinizi aratmak için uygulamaya girin ve kaç dakika sonra aranmak istediğinizi seçin. Sizi arayacak kişinin ismini de değiştirebilirsiniz. Default olarak Obama sizi arıyor.

Ayarları tamamladıktan sonra alt tarafta bulunan “Başlangıç” yazan yere dokunmanız yeterli. Sahte aramanın ekran görüntüsü de gerçek bir arama ekran görüntüsüne çok andırıyor. Bu şekilde herkesi kandırıp masadan kalkabilirsiniz.

Android cep telefonlarında sahte arama yapmak

Samsung, Huawei gibi Android işletim sistemi kullanan cep telefonlarında da sahte arama yaparak kendi kendinizi aramak için uygulama kullanmak zorundasınız.

Android’de kullanımı en kolay sahte arama uygulamasının ismi; “Fake Call“. Google Play içerisinde birçok uygulama mevcut. İlgili uygulamayı android telefonumuza indirdikten sonra kısa ayarların ardından istediğiniz kadar süre sonra telefonunuzun kendi kendini aramasını sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here